Şehir merkezindeki konfor: Park Dedeman Levent

Last Updated on 9 Ağustos 2017 by Yaşar Çelik

Türkiye’nin ticari başkenti sayılan İstanbul’un metropol hayatının merkezinde, iş ve alışveriş dünyasının kalbinin attığı Levent’te konumlanan Park Dedeman Levent; iş ve aile boyu yapılan seyahatlerin konaklama adresi oluyor. Tümü gün ışığı alan geniş 232 odası ile hizmet veren Park Dedeman Levent, odalarında bulunan hizmet ürünleriyle de ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi sunuyor.

Dedeman Hotels & Resorts International’ın İstanbul’da “Park” konseptiyle açılan ilk oteli olma özelliğini taşıyan Park Dedeman Levent, misafirlerine tümü gün ışığı alan 8 Corner Deluxe,32 Deluxe ve 192 superior oda olmak üzere toplamda 232 odası ile hizmet veriyor. Park Dedeman Levent’te bulunan 24,5 metrekare genişliğindeki Superior odalarda King ya da TwinBed alternatiflerinden birini seçmek mümkünken, aileleriyle birlikte kalmak isteyen misafirler için oda birleştirmeleri de yapabiliyor.

Dinlenmek için doğru adres

Park Dedeman Levent sade ve modern tasarımı kadar yüksek teknolojiyle donatılan çevre dostu özellikleriyle misafirlerine şehirde geçen yorucu günün ardından ihtiyacı olan dinginliği sağlıyor. Genişliği 47 metrekare olan Corner Deluxe odalar, İstanbul’un canlı ve dinamik manzarası eşliğinde, Park Dedeman Levent’in misafirlerine ayrıcalıklı bir konfor sağlayacak ferah bir yaşam alanı sunuyor.

İş seyahatlerinde de uygun bir çalışma ortamı sağlayan Corner Deluxe odalar geniş bir oturma alanı; şehir manzarasına karşı keyif yapmak isteyenleri Nespresso makinesi, Bang & Olufsen ses sistemi ile ağırlıyor. Odalarda bulunan kişisel bakımda dünya markası olan Molton Brown bakım ürünleriyle, misafirler günün yorgunluğunu atıyor. Park Dedeman Levent, Vakko markalı ev tekstil ürünleriyle tamamlanan oda tasarımının lüks çizgisini stil sahibi ve sofistike dekoratif ayrıntılar tamamlıyor.

Dedeman Otelleri hakkında:

1918’de temelleri atılan Dedeman Grubu bugün, Dedeman ve Park Dedeman markaları ile faaliyetlerini sürdürüyor. Yurtiçinde ve yurtdışında birçok noktada otel yatırımlarına sahip olan Dedeman Grubu, sektörün en köklü geçmişe sahip otel markalarından biri ve Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciridir. 1966 yılında Dedeman Ankara Oteli ile turizm faaliyetlerine başlayan Dedeman Grubu, 2012 yılında hayata geçirdiği Park Dedeman Denizli oteli ile de ikinci otel markasını geliştiren ilk Türk otel zinciri olmayı başardı. Dedeman Grubunun bugün Türkiye’de, İstanbul başta olmak üzere Erzurum, Gaziantep, Konya, Denizli, Şanlıurfa, Zonguldak, Elâzığ ve Trabzon şehirlerinde toplam 15 oteli bulunuyor. Yurtdışında ise Erbil-Irak ve Oskemen-Kazakistan bölgelerinde 2 oteli ile hizmet veriyor