Anex Tour Vietnam’a yardım eli uzattı

Last Updated on 13 Kasım 2017 by Turizm Günlüğü

Vietnam’ın orta ve güney kesimlerinde etkili olan Damrey tayfunundan sonra Anex Tour, bölgede yaşayan ve evleri hasar gören aileler için yardım kampanyası düzenledi.

Sürdürülebilirlik ve kurumsal sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyen Anex Tour yardımları iki aşamada gerçekleştirildi. Birinci aşama şirket çalışanları ve aileleri için olurken ikincisi ise bölgede yaşayan ve mağdur olan ailelere yapıldı.

Yardım kampanyasına katılan Anex Tour Vietnam gönüllü ekibi bölgede yaşayan insanlara özel hazırlanmış yardım paketlerini kademeli olarak ulaştırdı: 8 Kasım tarihinde Van Phu kasabasında 140 aileye; 9 Kasım tarihinde ise Van Ninh kasabasında 160 aileye yaptı.

2014 yılı itibariyle Vietnam’da faaliyet gösteren Anex Tour, güçlü sosyal sorumluluk projeleri ile bir kez daha kendinden söz ettirdi. Anex Tour, son üç yılda Vietnam’in merkez illerinde selden zarar gören bölgelerde yaşayan insanlara yönelik çeşitli yardım kampanyaları düzenlemişti.

2014, 2015 ve 2016 yıllarında Khanh Hoa Eyaletinin sosyo-ekonomik kalkınmasında katkılarından dolayı üstun başarı belgesi alan Anex Tour Vietnam, 2017 yılında Binh Thuan eyaletinin turizmde gelişmesine katkılarından dolayı teşekkür sertifikası aldı. Ayrıca 2017’de Vietnam Turizm Bakanlığı tarafından Uluslararası Inbound Seyahat dalında teşekkür belgesi de aldı.