Le Baron, konuk sanatçılarıyla müzik şöleni yaşatacak

Last Updated on 14 Kasım 2017 by Turizm Günlüğü

Zorlu Center’ın gözde mekanlarından olan ve “Gentleman’s Club” konseptinde tasarlanmış Le Baron by Süreyya, haftanın dört günü birbirinden önemli sanatçıları konuk ederek canlı müzik için alternatif oluyor.

Çarşamba’dan Cumartesi gününe kadar müzisyen kimliği ile de kendinden söz ettiren gazeteci, yazar Kürşat Başar, 90 yılların en önemli seslerinden Jale, operadan caza, birçok eseri farklı dillerde seslendiren sanatçı Güvenç Dağüstün, “Deli Mavi” parçası ile gönüllere taht kuran Yeşim Salkım ve Şelale Şehnaz Sam müzikseverlere keyifli anlar yaşatacak.

Lounge ve restoran olarak hizmet veren, sade ve şık bir dekorasyona sahip olan Le Baron by Süreyya, seçkin ambiyansı, dünya mutfağından lezzetler sunan mönüsü ve lüks sunumlarıyla iş ve cemiyet hayatının aranılan buluşma adresi olarak hizmet veriyor.

Lezzet tutkunlarının buluşma yeri olan Le Baron by Süreyya, müdavimlerinin vazgeçemedikleri özel lezzetleri müşterisi ile buluşturuyor. Süreyya Şenlik’in işlettiği mekan, Şef Ali İbrahim Çetak’ın özenle hazırladığı leziz yemeklerle keyifli sohbetlerin buluşmasıyla müşterilerine her gün hizmet ediyor.