Dünyaca ünlü zincir otellerin dekorasyonuna imza atıyor

Hotelya - Belarus Marriot Projesi

Hareketli ve sabit mobilya üretimi yapan ve çoğunlukla beş yıldızlı otel projelerine hizmet veren Hotelya, dünya çapında 500’ün üzerinde otel projesi gerçekleştirdi.

Ünlü otellerin tasarımlarını hayata geçirdiklerini ifade eden Hotelya Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Zümrüt Doyran, “Her projede ortalama 20 yeni ürün geliştiren Ar-Ge ekibimizin, bugüne kadar gerçekleştirdiği projeler hesap edilirse binlerce yeni ürünü hayata geçirdiğini söyleyebiliriz” dedi.

Otel, AVM, hastane, restoran, ofis, cafe ve mağazalar için hareketli ve sabit mobilya üretimi yapan Hotelya’nın müşteri portföyünün yüzde 90’ını turizm sektörü oluşturuyor. Çoğunlukla 5 yıldızlı otel projelerine hizmet veren Hotelya; Hilton, Sheraton, Hyatt Regency, Holiday Inn, Radisson Blu ve Rixos gibi dünyaca ünlü zincir otellerin dekorasyonuna imza atıyor.

Hotelya Kurucusu ve Genel Müdürü Yüksek Mimar Zümrüt Doyran

TASARIMLAR EKİBİMİZ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

İstanbul’da bulunan 11 bin metrekarelik üretim tesislerinde, 100 kişilik üretim kadrosu ve konularında uzman 30 kişilik mimari ekiple hizmet verdiklerini belirten Zümrüt Doyran, “Her projede ortalama 20 yeni ürün geliştiren Ar-Ge ekibimizin, bugüne kadar 500’ün üzerinde otel projesi gerçekleştirdiğimiz hesap edilirse binlerce yeni ürünü hayata geçirdiğini söyleyebiliriz. Bu çok modern bir poliüretan sandalye olabileceği gibi, altın varaklı klasik bir koltuk da olabiliyor. Mimari ekiplerin tasarımını gerçekleştirdiği her ürün, ekibimiz tarafından hayata geçiriliyor” dedi.

“2018 SONUNDA 30 ÜLKEYE İMZAMIZI ATMAK”

Rusya, Azerbaycan, İngiltere, Kazakistan, Fas, Filipinler, Malezya, Srilanka ve Birleşik Arap Emirlikleri aralarında olmak üzere toplam 25 ülkeye ihracat yapan Hotelya, üretiminin yaklaşık yüzde 60’ını yurt dışı için gerçekleştiriyor.

2018 yılı hedeflerinin gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki pazarlama ve satış faaliyetlerini artırarak devam ettirmek olduğunu belirten Doyran, “Yeni projelerimizle bu yıl sonunda iki ülkeyi daha referanslarımıza ekleyerek 27 ülkeye ulaşmış olduk. 2018 yılı sonuna kadar ise; 30 ülkede, otel mobilyalarında Hotelya imzası bulunacak” dedi.