Uluslararası MICE Derneği’nden sertifikalı eğitim

sertifikalı eğitim

Last Updated on 7 Mart 2022 by Yaşar Çelik

Uluslararası MICE Derneği’nin organizasyonluğunda Wish More Hotel Bayrampaşa İstanbul sponsorluğunda sektör temsilcilerine yönelik “Topluluk Önünde Etkili Konuşma ve Protokol & Nezaket Kuralları” adlı sertifikalı eğitim gerçekleştirildi.

10 Aralık 2017 tarihinde düzenlenen eğitimler Gazeteci, Spiker, Eğitmen Sevinç Satıroğlu tarafından verildi.

Etkinlik günü Wish More Hotel Bayrampaşa’da toplanan sektör paydaşları Otelin Genel Müdürü Erkan Akkurt’un da eşlik ettiği kahvaltının ardından yaklaşık yedi saat süren “Topluluk Önünde Etkili Konuşma ve Protokol & Nezaket Kuralları” eğitimlerine katıldılar.

Gazeteci, Spiker, Eğitmen Sevinç Satıroğlu

Etkinlik kapsamında uzun bir sunum gerçekleştiren Sevinç Satıroğlu, misafirlerine verimli bir eğitim imkanı sundu. İlham veren bir hikaye (TED Konuşmaları) ile bireylerin nasıl bir sunum gerçekleştirebileceğine değinen Satıroğlu, insan beyninin geçmişte bilinçaltında yaratmış olduğu kimliğin kişinin ileri dönemlerinde özgüven sorunu yaşayıp yaşamamasında etkili olduğunu aktardı.

“Topluluk Önünde Etkili Konuşma” adlı eğitim sonrasında bir araya gelen Wish More Hotel Bayrampaşa Genel Müdürü Erkan Akkurt, otel yetkilileri ve sektör paydaşları sohbet eşliğinde keyifli bir öğlen yemeği yediler. Ardından eğitimin ikinci oturumu olan “Protokol & Nezaket Kuralları” için toplantı salonunda yerlerini aldılar. sertifikalı eğitim.

Bir protokol sırasında nasıl davranılması gerektiğini anlatan Satıroğlu, başlıca yemek ve oturma düzeni, hitabet sanatı, giysi kültürü ve nezaket kuralları başlıkları altında yedi saatlik süren sunumunu sonlandırdı. Sunum sonunda Eğitimi tamamlayan herkese sertifika verildi.

Okuma önerisi: Uluslararası MICE Derneği ile Batı Karadeniz’i bi’ turladık