Vizyon Turizm, “gezonline.com” ile sınır tanımıyor

“En büyük hayalin ne? diye sorduklarında hepimizin yanıtı genelde “dünyayı gezmek” oluyor. İşte hayallerimizi süsleyen bu düşünceyi gerçekleştirmek artık zor değil. Vizyon Turizm, 25 yıllık tecrübesini gezonline.com sitesine taşıyarak uygun fiyatlı tur programlarıyla gezginlerin arayışına son veriyor.

Bilet ve vize işlemleri, otel rezervasyonları, konaklama, ulaşım ve rehberlik hizmetleri ile tam bir tur programı sunan Vizyon Turizm, misafirlerini memnun edecek alt yapı ve birikimiyle hizmet vermeye devam ediyor.

Dünyanın farklı noktalarının farklı hikayelerini gün yüzüne çıkaran gezonline.com, oluşturduğu özel Malta, Bali ve Phuket turlarıyla farklı kültürlerin yakından tanınmasını sağlarken aileler için de sömestr özelinde Fas Turu düzenleyerek miniklerin hayal dünyasına gizemli bir şehir ekliyor.

Şubat ve Mart ayında da dünyanın farklı noktalarına tur düzenleyen gezonline.com’un Küba, Safari, Nepal ve Vietnam & Kamboçya turları büyük ilgiyle takip edilirken tüm faaliyetler ulusal ve uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim vizyonuyla gerçekleştiriliyor.

Gezonline.com’un oluşturduğu birbirinden farklı rotalar, Vizyon Turizm’in dost kalma prensibiyle yürütülüyor.