Adin Beach’den helal turizme destek

Adin Beach Hotel’in Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Uysal, beş yıllık dönemde Alanya’nın helal turizm açısından yalnızca yerli değil uluslararası alanda da önemli bir merkeze dönüşmesini beklediklerini ifade etti.

“Alkolsüz Her Şey Dahil” konseptine yoğun ilgi olduğunu söyleyen Hasan Uysal, otel olarak helal turizm adına üstlerine düşeni fazlasıyla yapacaklarını belirtti.

2017 yılının Adin Beach Hotel açısından oldukça başarılı geçtiğini ve özellikle daha önceki yıllarda konaklayan misafirlerin yeniden otele geldiklerini söyleyen Uysal, 2018 yılı erken rezervasyon fiyatları açıklanır açıklanmaz gerek önceki yıllarda ağırladıkları misafirlerin gerekse Alanya’da tatillerini özgürce yaşamak isteyen yeni ziyaretçilerin otellerine yoğun ilgi gösterdiklerini belirtti.

2018’DE UNUTULMAYACAK BİR TATİL YAŞATACAK

2017 yılında yaşanan yoğunluktan dolayı yer bulamayanların erken rezervasyon fiyat avantajlarını da göz önüne alarak bir an önce rezervasyon yaptırmalarını da dile getiren Uysal, Adin Beach Hotel’in 2018 turizm sezonunda geçen yıllarda misafirlerden aldıkları geri bildirimleri değerlendirerek yeni sürprizler hazırladıklarını söyledi.

Müşteri memnuniyetinin her şeyden önce geldiğini söyleyen Hasan Uysal, Adin Beach Hotel’in misafirlerinin otellerini evleri gibi gördüklerinden, daha önce gelen misafirlerinin yanlarında arkadaş ve akrabalarını da getirdiklerinden bahsetti.