Havas Media yeni ofisi için Koleksiyon’u seçti

Havas Media, Maslak Link Plaza’daki yeni ofisinde, yenilikçi ürünleriyle yeni bir çalışma kültürü yaratan Koleksiyon’u tercih etti.

Konfor, rahatlık ve kolay erişilebilirliğin öne çıktığı projede, çalışanların üzerindeki mekan kaynaklı etkiyi nötrleştirecek şekilde renk ve malzeme seçimleri yapıldı.

Dünyanın en büyük reklam ve iletişim gruplarından birisi olan Havas Media’nın 750 metrekarelik yeni ofisindeki ortak çalışma alanlarında birçok farklı mekana uygun değişik kullanım alanları yaratan Faruk Malhan imzalı Atos masa sistemleri ve uzun çalışmalarda konforlu bir oturuş sağlayan Dastan ofis koltukları kullanıldı.

Ortak alanlarda ise geniş renk seçeneği ve modüler yapısıyla Jan Wertel ve Gernot Oberfell ortak tasarımı Dilim kanepeler tercih edildi. Koray Malhan imzalı Guamba sehpalara ise ödüllü koltuk serisi Halia ve Faruk Malhan tasarımı Bongo puflar eşlik etti.

Havas Media’nın yeni ofis projesinin mimari planlamasında da departmanlar birbirinden soyutlanıp ayrıştırılmadan, hem bir arada olma hem de özel olma nitelikleri sağlandı. Koleksiyon tasarımları da bu amaca uygun ve mekana özgü çözümler getirdi.