Online otel aramada HalalBooking’den bir ilk

İnternet sitelerinde otel ararken karşılaştığımız fiyatların ne kadar doğru olduğunu hep düşünmüşüzdür. İşte HalalBooking.com, fiyatlardaki şeffaflık sorununa çözüm getiren yeni özelliğiyle online otel arama sektörüne damgasını vurdu.

Bir sonraki tatil rezervasyonlarının fiyatlarını karşılaştırmak için “Fiyat Dağılımı” özelliğini tanıtan HalalBooking.com, sürpriz ödemelerin önüne geçmekten gurur duyduğunu açıkladı.

Diğer web sitelerinin ekstra ücretleri misafirlerinden gizlediğini belirten HalalBooking.com‘dan “Fiyatlarımıza tüm vergi ve ek ücretler dahildir ve sadece temel kullanım ücretini değil yetişkin ve çocukların toplam sayısı için oluşan bedeli yansıtır. HalalBooking.com’da rezervasyon yaptığınızda otel girişinizde sürpriz ödemeler talep edilmeyeceğinden emin olabilirsiniz” açıklaması geldi.

Diğer web siteleriyle doğru bir şekilde karşılaştırmanın kolay yolunu hizmete sunan HalalBooking.com, misafirlerinin seyahat kararlarında kendilerini güvende hissetmeleri için daha çok çalışacaklarını kaydetti.