Halalbooking.com, cirosunu ikiye katladı

HalalBooking.com, her yıl iki katına çıkan satışlarını ve cirosunu 8. yılda da ikiye katlamayı başardı. 2017’de rekor kıran bir yıl geçiren HalalBooking.com, 70’den fazla ülkede on binlerce müşteriye ulaştı.

HalalBooking.com’un CEO’su Elnur Seyidli, “2017 yılı bir başka rekor yılımızdı ve başarılarımızdan son derece gurur duyuyoruz. 2018 yılında başarı öykümüzü devam ettirebilmemizi sağlayacak birçok yeni özelliği müşterilerimize sunmaya başladık” dedi.

Misafirlerini termal kaynakları ile ünlü eski bir Osmanlı başkenti Bursa’nın tarihi merkezinin üstünde yer alan Uludağ’da ağırlayan HalalBooking.com, İngiliz kayakçıların uzun zamandır gözdesi olan İsviçre köyü Wengen’de kayak tatilleri sundu. Şimdi de dünyanın en büyük alkolsüz kayak oteli olan, tüm aileler için helal gıda ve çeşitli imkanlar sunan 5 yıldızlı Bof Uludağ Kayak ve Kongre Merkezi’ni misafirleriyle buluşturdu.

Otellere bilgi ve fiyatlarını siteye otomatik olarak eklemek için yeni bir teknoloji geliştiren HalalBooking.com, 2018 yılı sonunda 10 bin tesisi rezervasyon hizmetine açmak amacıyla konaklama miktarında hızlı bir artış planlıyor.

2018’de Malezya, Endonezya, Singapur ve Tayland da dahil olmak üzere bir dizi güneydoğu Asya destinasyonlarının misafirlere sunulması planlanıyor.

2018’DE KENDİNE DAHA DA GÜVENİYOR

HalalBooking.com, Gold, Platinum ve Diamond olmak üzere 3 statü seviyesinden oluşan sadakat kulübü HB Loyalty Club’ın başlatılmasıyla birlikte 2018’e kendine güvenen bir başlangıç yaptı.

HalalBooking.com’un CMO’su Ufuk Seçgin, “HalalBooking.com’da gerçekten tüm konuklarımız bizim için çok değerli ve bu nedenle düzenli olarak bizim sitemizden rezervasyon yapan sadık konukları ödüllendirmek için bu özel kulübü yarattık. Sadakat programımızın başlatılmasıyla birkaç gün içinde binlerce kayıt aldık” dedi.

Gelecekte HB Platinum ve Diamond Loyalty Club üyeleri, katılımcı otellerde kaldıklarında geç check-out / erken check-in, oda upgradeleri, transferler gibi avantajlara erişim gibi ücretsiz hizmetler ve kazandıkları puanları daha sonraki rezervasyonların ödemesinde kullanmak gibi ek ayrıcalıklardan keyifle faydalanabilecekler.

OTELLERLE TEK YETKİLİLİK ANLAŞMALARI YAPILDI

Türkiye’nin önde gelen helal özellikli otellerinden Bera Alanya Resort ve Wome Deluxe’ün satışlarını yapmak için tek yetkililik sözleşmeleri imzalayan HalalBooking.com, uluslararası pazarda ayrıcalığını hissettirecek.

HalalBooking’in Operasyon Müdürü Enver Cebi, “2018 yılında Bera Alanya Resort ve Wome Deluxe ile daha yakından çalışmaktan memnunuz. Türkiye’deki ve hatta dünyadaki en önemli helal özellikli otellerin başında gelmektedirler. Ayrıca bu Oteller en çok satan otellerimizden ikisidir ve misafirlerimiz tarafından da sürekli olumlu yorum alıp onların en favori otelleri arasında bulunmaktadır. 2018 fiyatları açıklandığından beri de bu iki Otel için çok sayıda rezervasyon yapılmış bulunmaktadır” dedi.