Kurban ve Ramazan Bayramı tatilinde gidilebilecek 8 rota

Fest Travel, Ramazan ve Kurban Bayramı tatillerini şimdiden planlayan misafirleri için sekiz destinasyon önerisinde bulundu.

İşte Fest’ten Ramazan Bayramı Tatili için dört öneri:

OECONOMICA: PERU – BOLİVYA (4-18 Haziran 2018)

Dünyanın Yeni 7 Harikası’ndan Machu Picchu’yu hâlâ görmediniz mi? Pasifik kıyılarından Titicaca Gölü’ne, Nazca’nın gizemli çizgilerinden İnkaların kayıp şehirlerine uzanan bu rota tam size göre!

BUZULLAR VE VOLKANLAR ÜLKESİ İZLANDA (9-17 Haziran 2018)

Yeryüzünün en bakir topraklarında nefes kesen doğa izlenimleri: volkanlar, buzullar, çavlanlar, fiyortlar, kraterler, gayzerler… Atlantik’in gözbebeği adayı baştan başa kapsayan bir program! Üstelik Ramazan’da gidemeyenler için Kurban programımız da mevcut.

RUANDA – UGANDA GORİL SAFARİSİ (9-17 Haziran 2018)

Safari turizminin yükselen yıldızları: goriller ve şempanzeler! Ulusal parkların vahşi yaşamıyla sakin göllerin eşsiz manzaralarını buluşturan topraklarda yepyeni bir safari deneyimine var mısınız?

İSKOÇYA – İRLANDA (9-20 Haziran 2018)

Doğanın dantel gibi işlediği koylar, ilginç jeolojik oluşumlar, efsaneleriyle kaleler ve şatolar, pub’lar, İskoçya ve İrlanda lezzetleri… Kısacası, bir tatilden beklediğinizden çok daha fazlası…

Kurban Bayramı Tatili için dört öneri:

MAURITIUS, RÉUNION VE MADAGASKAR (17-28 Ağustos 2018)

Sihirli adalar üçgeninde bir keşif: Lemurlarıyla, kutsanmış baobab ağaçlarıyla ve rengârenk orkideleriyle doğa tutkunlarının hayali Madagaskar, volkanik Réunion ve mercan resifleriyle çevrili Mauritius…

OECONOMICA: SRİLANKA PERAHERA FESTİVALİ (18-25 Ağustos 2018)

Marco Polo’ya göre dünyanın en güzel adası SriLanka, ülkenin en büyük Budist festivali Perahera zamanında, mağara tapınakları, antik kentleri ve uçsuz bucaksız çay tarlalarıyla sizi bekliyor.

SALZBURG VE BAVYERA (20-26 Ağustos 2018)

Romantik Yol ve Saat Yolu kasabaları, “şarap kenti” Meersburg, Liechtenstein, Bregenz, Reichenau, masalsı Neuschwanstein ve Hohenschwangau şatoları ile Alplerin kucakladığı Hallstatt, bu rotada buluşuyor.

TİBET – BUTAN – NEPAL (20 Ağustos-2 Eylül 2018)

Dinginliğin ve arınmanın peşindekilere özel: El değmemiş doğası ve naif halkıyla Butan, akılalmaz manastırları ve siyasi merkezleriyle Tibet, binlerce yıllık inançlarıyla gizemli vadi Katmandu…