Mövenpick Otel’den görkemli 15. yıl kutlaması

2017 yılında World Travel Awards tarafından “Avrupa’nın En İyi İş Oteli” seçilen Mövenpick Hotel Istanbul, 15. yılını kutlamak üzere görkemli bir davet düzenledi.

Ev sahipliğini Mövenpick Hotel Istanbul’un Genel Müdürü Bozkurt Atabek’in yaptığı 22 Şubat Perşembe akşamı gerçekleşen kutlamaya cemiyet, turizm ve iş dünyasından yaklaşık 200 davetli katıldı.

BarAdoX’ta düzenlenen davette konuklara, İtalyan Başaşçı Giovanni Terracciano ve ekibi tarafından hazırlanan, Akdeniz ve İsviçre mutfaklarından eşsiz lezzetler sunuldu. Sunuculuğunu Tolga Pozam’ın üstlendiği 15. yıl kutlaması, tango şovuyla başladı.

Otelin Genel Müdürü Bozkurt Atabek, Mövenpick Hotel Istanbul’un kapılarını açtığı günden bu yana yaklaşık 2,5 milyon konuğa ev sahipliği yaptığını belirterek İsviçre stilini Türk konukseverliğiyle birleştiren kişiye özel hizmet anlayışları ve ayrıcalıklı servisleriyle pek çok önemli başarıya imza attıklarını dile getirdi.

ONLİNE ACENTELERE PLAKETLER VERİLDİ

Konuşmanın ardından gerçekleştirilen ödül töreninde online acentanlardan Booking.com, Expedia ve GTA, seyahat acentalarından Seturbiz.com, Tatil Sepeti ve Vista Turizm, MICE ve ziyafet kategorisinde BNI, Deloitte ve Türkiye Vakıflar Bankası, kurumsal şirketlerden British American Tobacco, Nestle ve PepsiCo yetkililerine 2017 yılındaki katkılarından dolayı plaketleri, alfabetik sıraya göre takdim edildi. Ayrıca Makyol ve Supertur onur ödüllerinin sahibi oldu.

AÇELYA VE ORKESTRASINDAN MÜZİK ŞÖLENİ

Açelya ve orkestrasının sahne aldığı gecede konuklar, caz, soul ve latin müziğinden parçalar eşliğinde unutulmaz bir müzik şöleni yaşadılar. Gecenin sonunda yapılan çekilişte ise şanslı misafirler Berlin, Lozan, İstanbul, İzmir, Ankara ve Haliç’teki Mövenpick otellerinde konaklama hediyesi kazandılar.