Rusların gayrimenkul ilgisi Bodrum turizmini yükseltecek

Son Güncelleme Tarihi

Rusların ilgisini çeken ve turizmini daha da geliştirecek olan Bodrum’un gayrimenkul yatırım potansiyeli hakkında konuşan Rusya Emlak Müşavirleri Birliği Başkanı Tatyana Yuryevna Demenok, “Bodrum’u bünyemizde tanıtmayı hedefliyoruz. Bu nedenle Rusya’dan yatırımcılar Bodrum’a gelecek” dedi.

Bodrum’un sahip olduğu özelliklerden etkilendiklerini söyleyen Demenok, Bodrum turizmini ve emlak sektörünü Rusya’da en iyi şekilde tanıtacaklarını belirtti.

Bodrum’da Rusça yayın yapan bir internet portalının yetkililerince Ruslara yönelik, gayrimenkul ve turizm tanıtma toplantısı Yalıkavak Mahallesi’ndeki bir otelde gerçekleştirildi.

Rusya Emlak Müşavirleri Birliği yetkilileri ile Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) üyeleri katılım gösterdiği toplantı da Bodrum’un gayrimenkul yatırım potansiyeli, Rusya Federasyonu gayrimenkul piyasasına anlatıldı.

BODRUM, RUS YATIRIMCILARA TANITILACAK

Konu hakkında konuşan ve Ruslar olarak Türkiye’yi çok sevdiklerini dile getiren Tatyana Yuryevna Demenok, yapacakları ciddi projeler çerçevesinde Bodrum’u Rusya’da kaliteli yatırımcılara başarılı şekilde tanıtacaklarının altını çizerek “Rusya Emlak Müşavirleri Birliği’nin Rusya’da 85 bölgesi var. 50 bölgede temsilciliklerimiz ve arkadaşlarımız var. Bodrum’u bünyemizde tanıtmayı hedefliyoruz. Bodrum’un doğası, denizi, kültürü, mimarisi ve güzel insanları beni çok etkiledi. Bu izlenimlerimizi yakın çevremize de aktaracağız. Profesyonel açıdan bize düşen görevi yapacağız. Rusya’dan yatırımcılar Bodrum’a gelecek, buna eminim. Kaliteli projelere katılacak, yeni sayfa açılacak” dedi.

TANITIMLAR DEVAM EDİYOR

BOTAV Genel Sekreteri Cemil Bayraktar ise Rusların Bodrum’a ilgisinin her geçen yıl arttığını, Rusya ve Rusça konuşan ülkelerle ilgili dört yıldır yoğun şekilde tanıtım çalışması yürüttüklerini kaydetti.