Lufthansa, İzmir-Münih seferlerini başlattı

Last Updated on 26 Mart 2018 by Turizm Günlüğü

Lufthansa, 2018 yaz tarifesi kapsamında 25 Mart 2018 tarihi itibariyle İzmir kalkışlı Münih seferlerine yeniden başladı.

Lufthansa Group’a ait Lufthansa Alman Havayolları tarafından yeniden başlatılan seferlerin ilki yolculara pasta ikramları eşliğinde Adnan Menderes Havalimanı’nda kutlandı.

Her yıl binlerce kişinin ziyaret ettiği ünlü festival Oktoberfest’e (Ekim Festivali) ev sahipliği yapan kültür, sanat ve eğlence şehri Münih; Nymphenburg Sarayı, dünyanın en büyük bilim ve teknoloji müzesi Deutsches Museum, kentin sembolü haline gelen Frauenkirche Katedrali ve 900 hektarlık yemyeşil İngiliz Bahçesi ile tarih, doğa ve modernliği bir arada sunuyor.

2018 yaz sezonu süresince devam edecek İzmir-Münih uçuşlarına rezervasyon yaptırmak ve Almanya’nın popüler destinasyonu Münih’e Lufthansa konforu ile seyahat etmek isteyen misafirler, rezervasyonlarını seyahat acentaları aracılığı ile 0 212 354 88 88’i arayarak Lufthansa Hizmet Merkezi’nden veya lufthansa.com web sitesi üzerinden yapabilirler.