Kaya Palazzo Belek, Antalyalı gurmeleri ağırladı

Uluslararası gastronomi topluluğu Chaine des Rotisseurs Antalya üyelerinin geleneksel Mart ayı yemeği Lübnan Büyükelçisi Ghassan Moallem’inde katılımıyla Kaya Palazzo Hotel Belek’te gerçekleşti.

Dernek üyeleri, eşleri ve lezzet ustası Rotisseur’lerin katıldığı gecede Kaya Plazzo Hotel mutfak şefi ve ekibi tarafından hazırlanan seçkin yemek menüsü büyük beğeni topladı.

Mutfak sanatları, şarap ve yüksek kaliteli yemekle ilgilenen amatör ve profesyonellerin oluşturduğu Paris merkezli Chaine des Rotisseurs Antalya Yönetim Kurulu Üyeleri Taleggio Peyniri ve Yumurta Mouse, Burrata Peyniri, Kara Lahanaya Sarılmış Kızarmış Dağ Peyniri, Comte Peynir Salatası, Sorbe, Breeze Usulü Pişirilmiş Kuzu Sırtı, Rokfor Peynirli Praline Cream Cake, Petit Fours ve Palazzo Çikolatalar gibi birbirinden lezzetli yemekler eşliğinde keyifli vakit geçirdi.

Chaine Des Rotisseurs Antalya Bölgesi yönetim kurulu üyeleri, gecenin sonunda Kaya Palazzo Hotel Genel Müdürü Alper Turlu, Yiyecek İçecek Müdür Yardımcısı Serkan Nacak, Mutfak Şefi Seçgin Demir ve tüm servis personeline teşekkür plaketleri sundular.