İtalyan ISVEA, özgün tasarımlarıyla prestijli otel projelerinde göz dolduruyor

Dünyanın birçok prestijli otel projesinde göz alıcı tasarımları ile yer alan ISVEA’nın imzası yer alıyor.

Last Updated on 18 Nisan 2018 by Yaşar Çelik

ISVEA, vitrifiye seramik alanında özgün tasarımlar sunan, İtalyan tasarım anlayışı ile tüm dünyadaki banyo dekorasyon trendlerine yön veren bir marka. Dünyanın birçok prestijli otel projesinde göz alıcı tasarımları ile yer alan ISVEA’nın imzası yer alıyor.

İtalyan ISVEA, yer aldığı lüks otel projelerinin banyo dekorasyonlarında fark yaratıyor. Gerek Türkiye’de gerekse dünyanın birçok ülkesinde önemli otel projelerinde imzası olan ISVEA, otellerin mimari konseptlerine uygun sunduğu özgün tasarımlar sayesinde projelerin aranan markası. ISVEA, Hilton Garden Inn Sivas, Atlantic Hotel Berlin, Steigenberger Hotel Frankfurt, Selge Beach Otel Manavgat, Grand Ring Otel Kemer, İzmir Palas Otel, Marbella Corfu Hotel, Abaton Island Resort & SPA, Renieris Hotel ve Hotel Edem Apartments Yunanistan projeleri başta olmak üzere birçok projenin banyosunu dekore etti.

ISVEA, birçok otelin banyosunu dekore etti.

Hilton Garden Inn Sivas’ta İtalyan ISVEA’nın imzası var

ISVEA, Hilton Garden Inn Sivas banyolarına Soluzione Serisi ürünleri ile İtalyan esintilerini taşıyor. Şeremet A.Ş’nin Sivas’ta hayata geçirdiği, 148 odadan oluşan Hilton banyolarında, İtalyan ISVEA’nın şık ve kullanışlı Soluzione tezgahaltı lavaboları yer aldı. Yavaş kapanan klozet kapağı özelliği ile konforlu ve hijyenik bir banyo deneyimi yaşattığı için birçok otelin tercih ettiği Soluzione VI asma klozetler de Hilton Garden Inn Sivas’ın banyolarında yer buldu.

Yavaş kapanan klozet kapağı özelliği ile konforlu ve hijyenik bir banyo deneyimi yaşattığı için birçok otelin tercih ettiği Soluzione VI asma klozetler de Hilton Garden Inn Sivas’ın banyolarında yer buldu.

ISVEA, turizmin gözdesi Akdeniz ve Ege’de otel projelerine imza attı

Selge Beach Otel, banyoları için sıra dışı tasarımlara imza atan İtalyan markası ISVEA’yı tercih etti.

Selge Beach Otel

Manavgat’ta denize yakınlığı ile mükemmel bir konumda yer alan Selge Beach Otel, banyoları için sıra dışı tasarımlara imza atan İtalyan markası ISVEA’yı tercih etti. Otel banyoları ISVEA’nın Soluzione I asma klozetleri ve Sistema Y Clear lavaboları ile otelin konseptine uygun olarak dekore edildi. Sistema Y lavabolar, Sharp&Slim teknolojisi ile üretilen ultra ince kenar özelliği ile dikkat çekiyor.

Sistema Y Clear lavaboları

Grand Ring Otel

Kemer’de yer alan Grand Ring Otel’de ise kaliteyi estetikle bir araya getiren Soluzione 6 asma klozetler ve Sistema Y Clear lavabolar kullanıldı. AquaPlus su tasarruf sistemine sahip Soluzione klozetler, doğaya sahip çıkarken tasarımı ile banyolara sade ve şık bir hava katıyor.

İzmir Palas Otel ise tercihini ISVEA’nın baş tasarımcısı İtalyan Ettore Giordano tasarımı, A’Design ödüllü B Plus klozetlerden yana kullandı.

İzmir Palas Otel

İzmir Palas Otel ise tercihini ISVEA’nın baş tasarımcısı İtalyan Ettore Giordano tasarımı, A’Design ödüllü B Plus klozetlerden yana kullandı. B Plus klozetler, rimless özelliği ile standart klozet haznesinin iç yüzeyinde bulunan kanalın kaldırılarak düz bir yüzey elde edilmesi sayesinde temizlikte kolaylık ve bakterileri barındırmayan hijyenik bir ortam sunuyor.

MarBella Corfu Beach Hotel

Yunan Adaları’nda İtalyan ISVEA var
Marbella Corfu Hotel

Yunanistan’da doğanın ve denizin iç içe yer aldığı Corfu adasında yer alan Marbella Corfu Hotel’de İtalyan ISVEA’nın Soluzione ve Sott’Aqua tasarımlarının konforu tercih edildi. Yunanistan adalarında İtalyan esintisi yaşatan ISVEA’nın Sott’Aqua Serisi, ödüllü tasarım stüdyosu Nativita Design House ve ödüllü tasarımcı Sevil Acar’ın imzasını taşıyor. Sott’Aqua, İtalyanca’da su altı dünyası anlamına geliyor. Tasarım sürecinde su altı dünyasının sonsuz zenginliği, gizemi ve dinginliğinden esinlenilen seri, ilhamını doğadan ve sudan alıyor. Sott’Aqua, tasarım dünyasının en önemli yarışmaları arasında yer alan IF Design, Red Dot Design ve A’Design Award ödüllerinin de sahibi.

Marbella Corfu Hotel’de İtalyan ISVEA’nın Soluzione ve Sott’Aqua tasarımlarının konforu tercih edildi.

Abaton Island Resort & SPA

Yunanistan’da ISVEA tercih eden bir başka otel projesi de Abaton Island Resort & SPA. Yenilikçi ve göz alıcı tasarımları ile kullanıcılarına işlevsel ve fonksiyonel şıklık farkını yaşatan ISVEA’nın modern ve inovatif tasarım anlayışıyla hayata geçirdiği Allegro lavabolar ve lavabo tezgahı, otelin ana mimarisine uygun olarak tercih edildi. Yuvarlak ve dikdörtgen alternatifleriyle etkileyici bir forma sahip Allegro lavabolar etkileyici tasarımı ile dikkat çekiyor.

Allegro Serisi

Renieris Hotel ve Hotel Edem Apartments

İtalyan ISVEA‘nın Yunanistan projeleri içerisinde yer alan Renieris Hotel’de zarif ve yalın çizgilere hakim olan Sistema Y serisi, Hotel Edem Apartments projesinde ise modern çizgiler ile konforu bir arada sunan Soluzione serisi tercih edildi.

Soluzione serisi