TravelShop Turkey B2B Workshop Dubai’de büyük başarı

TravelShop Turkey,, 21 Nisan 2018 tarihinde düzenlediği Dubai B2B workshop etkinliğini başarı ile tamamladı.

Son Güncelleme Tarihi

TravelShop Turkey’in 46 ayrı ülkeden 295 Hosted Buyer katılımı ile 3 bin 210 görüşmenin yapıldığı Dubai B2B workshop etkinliği sona erdi.

Workshop etkinliğinin çok başarı geçtiğini söyleyen  TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender, organizasyona 46 ayrı ülkeden yaklaşık 295 yabancı tur operatörü ve Türkiye’den 30’nin üzerinde turizm firmasının katıldığını belirtti.

Dubai’de ilk defa Kültür ve Turizm Bakanlığının desteği ile TravelShop Turkey tarafından geniş kapsamlı organize edilen ve tüm turizm profesyonellerine yönelik yapılan “B2B Workshop” etkinliği Pullman Dubai Creek City Centre’de gerçekleştirildi.

TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender’in ev sahipliğini üstlendiği workshopa, Kültür Turizm Bakanlığı Dubai Müşaviri Salih Özer, TÜRSAB İkinci Başkanı Hasan Erdem, Çanakkale Otelciler Birliği Başkanı Armağan Aydeğer, Troia 2018 Çanakkale Temsilcileri, THY Dubai temsilcileri, ISTTA Derneği ve Türkiye’den yerel Turizm Firmaları katıldı.

TROİA VE TÜRKİYE SUNUMU

Kalender yapmış oldukları workshop çalıştayında 3 bin 210 B2B görüşme gerçekleştirdiklerini, Kültür ve Turizm Bakanlığı Dubai Müşaviri Salih Özer ve TÜRSAB İkinci Başkanı Hasan Erdem’in konuşmasının ardından Çanakkale Valiliği tarafından Troia 2018 sunumu ve TÜRSAB tarafından da Türkiye sunumu yapıldığını belirtti.

“B2B WORKSHOP ALANINDA DÜNYA LİDERİYİZ”

B2B WorkShop alanında dünyada lider olduklarını ifade eden Kalender, asıl amaçlarını tüm Türkiye’nin her tarafını pazarlamak olduğunu ve Türkiye’den de daha çok turizm firmalarının ve sivil toplum kuruluşlarının katılmasını arzu ettiklerini söyledi.

DESTEKLEYENLERE TEŞEKKÜR

Konuşmasının sonunda kendilerini yalnız bırakmayan Kültür ve Turizm Bakanlığına, TÜRSAB’a, THY’ye, İstanbul Turizm Derneği Yetkililerine ve Türkiye’in dört bir yanından gelen tüm turizm firmalarına işbirliği yaptıkları için teşekkürlerini sundu.

Dubai’den sonra WorkShop etkinliklerinin devam edeceğini söyleyen Kalender, tanıtım yapmak isteyip de bütçesi olmayan, samimi gördükleri turizm firmalarına workshop etkinliklerinde herhangi bir ücret almadan yer verebileceklerini de söyledi.

TravelShop Turkey’in workshop’larında son durak Dubai