Baracuda Tour hala alıcısını bekliyor!

Baracudatour ve Tur Andiamo YK Başkanı Cem Polatoğlu

Baracuda Tour’u Japon bir firmaya sattığı iddia edilen Cem Polatoğlu, satış koşullarında anlaşamadıklarını açıklayarak,  yeni bir alıcı aradığını duyurdu. 

Plan Tur’un sahibi Hüseyin Kurtoğulları ve Magister Tur’un sahibi Mustafa Coşkun’un talip olduğu ancak teklif edilen ortaklık nedeniyle satış işleminin gerçekleşmediğini belirten Cem Polatoğlu, arzu edenlerin Baracuda Tour’u detaylı inceleyip satın alabileceğini ifade etti.

Konu hakkında yazılı açıklamada bulunan deneyimli turizmci Cem Polatoğlu, şunları söyledi:

“Daha önce satışa çıkardığım şirketlerim için değerli sektör büyüklerimiz Plan Tur’un sahibi Hüseyin Kurtoğulları ve Japonların Türkiye’deki en büyük ortağı Magister Tur’un sahibi Mustafa Coşkun talip olmuşlardı. 6 ay kadar süren inceleme ve pazarlıklar, şahsımı şirketlere ortak etmek istenmesi ve bunu kabul edememem nedeniyle satış aşamasına ulaşamadan son bulmuştur.

Hüseyin Kurtoğulları ve Mustafa Coşkun gibi Türk turizminin iki duayeni, iki devi ile ortak olmak benim için büyük gururdur. Ancak amacımın para ve ortaklık değil sadece şirketimi satmak olduğu için bu satış gerçekleşemedi. Kendilerine bu vesile ile teşekkürlerimi iletirim.

Şirketimiz için talep ettiğimiz rakam çok cüzi ve cüzi olduğu kadar sahip olduğu değerlerli domain’leri ile birlikte, tek bir sezon hatta bir bayramda kendini kurtaracak rakama satıyordum. Seo (Search Engine Optimization, Arama Motoru Optimizasyonu) değerleri bile satmak istediğim rakama yakın olan firmamı halen arzu edenler detaylı inceleyip satın alabilirler. En az iki sene ücretsiz danışmanlık için de sözleşme imzalarım. Maksat, bu günlere tertemiz getirdiğim firmanın ismine zarar gelmemesi.

Satışa çıkarttığım şirketlerin hiç bir şahıs veya kuruluşa borcu yoktur. Ayrıca şikayet siteleri dahil hiç bir yerde şikayeti bulunmamaktadır.”

Cem Polatoğlu, Tur Andiamo’yu kime satıyor?

Artık sıkıldım! TUR ANDiAMO ve BARACUDATOUR şirketlerimi satıyorum