3 bin 500 Hintli turist TravelShop Turkey ile İstanbul`da

Hindistan pazarında önemli işler gerçekleştiren TravelShop Turkey, dört yıl boyunca yürüttüğü çalışmaların meyvesini topluyor. TravelShop Turkey, Hindistan’ın ikinci, dünyanın da 28. en prestijli ilaç şirketini Türkiye gelmek için ikna ederek büyük bir başarıya imza attı.

B2B alanında öncü olan TravelShop Turkey, 11-18 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştireceği bu dev organizasyonda, 3 bin 500’den fazla Hintli turisti İstanbul’da ağırlayacak.

TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender

Hindistan’daki turizm temalı fuarların neredeyse tamamına katılan, düzenli bir şekilde Hindistan’ın sekiz ayrı noktasında B2B WORKSHOP etkinliği düzenleyen ve o tarihten bu yana beş bine yakın Hintli acenteye Fam TRIP yaparak portföyüne katan TravelShop Turkey, aynı zamanda Hint temalı düğünler, incentive grupları ve kültürel içerikli turlardan oluşan aktiviteleriyle 30 bine varan sayıda acenteyle birebir irtibat kurup “el sıkışarak” Türkiye turizmine büyük değer kattı.

TravelShop Turkey, Hint pazarına özel iş kapasitesi ve Hint pazarı müşterisine yönelik operasyonel becerisinin sürekli yukarı doğru ivmelenmesi sonucu oluşan marka değeri ile Hindistan’da; alanında otorite sahibi ve güvenilir bir turizm firması olarak, Türkiye’nin tanıtımına ve popülaritesinin artmasına yaptığı katkılar neticesinde, Hintlilerin tatil ve incentive/düğün destinasyonu tercihlerini Türkiye’den yana kullandırmanın sonucu 2018 Temmuz itibariyle iş hacmini doruğa çıkardı.

Dört yıl gibi uzun bir süredir devam eden çalışmalar sonucunda Hindistan’ın ikinci, dünyanın da 28. en zengin ve prestijli ilaç şirketini kurumsal etkinliklerinde Türkiye’yi tercih etmeleri hususunda ikna eden TravelShop Turkey, 11-18 Temmuz tarihleri arasında firmanın en başarılı personellerinin ödüllendirilmesi adına 3 bin 500’den fazla çalışanı İstanbul’da organize edilecek.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul, Avrupa’nın en iyi oteli seçildi.

ÜNLÜ OTEL ZİNCİRLERİNDE KONAKLAMA

10 milyon doları aşan bütçesiyle Türkiye’ye ciddi bir döviz girdisi sağlayacak olan bu etkinliğin ana unsuru olan “Ödül Töreni” Grand Cevahir’de gerçekleşecek. Misafir konaklamaları için Çırağan Palace, Renaissance Polat, Hyatt Regency, Sheraton Ataköy, Hilton Bakırköy, Wyndham Old City, Grand Hyatt ve Marriott Şişli otelleri gibi dünya çapında prestij sahibi zincirler tercih edildi.

EĞLENCELİ GEZİ ETKİNLİKLERİ

Etkinlikler kapsamında İstanbul’un tarihi ve turistik yerleri de gezilecek; Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camii, Ayasofya Müzesi, Antik Hipodrom gibi tarihi alanlar dışında Grand Bazaar, Çamlıca Tepesi, Yarımada Tekne Turları, Büyükada Gezisi gibi eğlenceli aktiviteler de yer alacak.

HİNDİSTAN PAZARINDAN EN AZ 2 MİLYON PAY

TravelShop Turkey, 250 kişilik bir personel gurubu ve Hindistan’dan gelecek aşçıların da desteğiyle eşsiz bir etkinliğe dönüştürülmesi için büyük çaba sarf edeceği bu organizasyondaki amaçlarını ise şöyle belirtti:

“Amacımız; Hindistan pazarında Türkiye’yi daha ileri götürerek, 30 milyonluk bu yurt dışı turizm pazar payının, 2023 yılı itibariyle en az 2 milyonunu Türkiye’ye getirmek. Bu doğrultuda çalışmalarımız her geçen gün daha da hızlı ve istikralı bir şekilde devam etmektedir.”

Travelshop Turkey’den İstanbul turizmine büyük destek!