ANEX Tour Almanya, 2019 yaz sezonunda Magalog ile devam ediyor

ANEX Tour Almanya, Selectum Luxury Otel'de çalıştığı acentaları ağırladı. Geceye 150 Alman acentası katıldı.

ANEX Tour Almanya Tur Operatörü 2019 yaz sezonunda bir gelenek haline gelmiş olan Magalog yayını ile turistlerin beğenisine sunuldu. 140 sayfalık 2019 Magalog dergisi “Yaz Dünyamıza Hoşgeldiniz” başlığı altında yayınlandı.

Çok sayıda destinasyon görseli ve ayrıntılı açıklamalar içeren derginin ismi “dergi” ve “kayıt” kelimelerinden oluşmaktadır. ANEX Tour, Türkiye, Mallorca, Gran Canaria, Fuerteventura, Mısır, Tunus, Dominik Cumhuriyeti, Meksika, Küba ve Birleşik Arap Emirlikleri’ne, bir yenilik olarak 2019 yaz sezonu itibariyle Girit ve Rodos Yunan adalarını portföyüne dahil etti. Ek olarak, Alman turistlere 2019 yazında ilk kez İspanya’nın adaları dışında da oteller sunuldu.

ANEX Tour’un CCO’su Carsten Burgmann yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “2019 yazında yeni Magalog’umuzla devam ediyoruz. Hem seyahat acentelerinden, hem de müşterilerden çok olumlu geribildirimler aldık. Derginin tarzı itibariyle müşterimize çok rahat bir şekilde hitap ediyoruz. Ayrıca ilgili destinasyon hakkında profesyonel bilgilere sahip olan personelimiz de profesyonel bilgilerini ve destinasyonla ilgili bazı ipuçları veriyorlar. 147 sayfalık Magalog sadece bir katalog değil, yaklaşan yaz sezonu için günlük bir el kitabi formatında hazırlandı.”

ANEX Tour “kalbimiz” diye hitap ettiği oteller

ANEX Tour, “Kalbimiz” sloganıyla Türkiye’de farklı konseptlere sahip dört çok özel otel ile müşterilerinin karşısında: Aile konsepti ile Belek’ teki Selectum Luxury Resort; Kemer’de küçük ve ekonomik paket konsepti ile Asteria Fantasia Hotel; aile dostu Asteria Club Belek ve muhteşem doğası ve olağanüstü tasarımı ile Bodrum’daki ultra lüks Hotel Lujo Art & Joy.
Magalog, yeni destinasyonların yanı sıra köklü tatil yerlerine ek olarak Yunanistan ve anakara İspanya, Magalog gibi gibi köklü tatil bölgeleri ilham veriyor. Her hedef alanda, Anex Tur çalışanları deneyimlerini faaliyet alanlarını sunmak ve farklı tatil bölgeleri etrafında birçok kişisel ipuçları sağlar.

ANEX Tour Almanya Genel Müdürü Hakan Bakar

ANEX Tour’ un otel yelpazesi 2019 yazında daha da büyüdü. Örneğin, Türkiye’deki Portföy (Türk Rivierası ve Türk Ege Bölgesi) tek başına 300 otel içermektedir. Bunlardan beş yıldızlı segmentte yaklaşık 140 otel ve 100 otel dört yıldızlı aralıkta yer almaktadır. Mısır’da tatilciler 200 otel, Hurgha’da 100 otel, Marsa Alam 80 otel, yanı sıra Sharm El Sheik 20 otel arasından seçim yapabilirsiniz. ANEX Tour Almanya’nın çalıştığı otellerin yaklaşık yüzde 80’i dört yıldızlı segmentte yer almaktadır, yüzde 10 beş yıldızlı oteller. Dusseldorf’lu tur operatöru Yunanistan’da 120 otel sunmaktadır. Mallorca’da toplam 130 otel, İspanyol anakarasında 90 (Barcelona, Costa Brava, Costa Dorada, Andorra) ve Fuerteventura’da 50 ev ve Gran Canaria’da 80 otel bulunmaktadır. Birleşik Arap Emirlikleri’nde 80 otel, Dominik Cumhuriyeti’nde 100 otel, Meksika’da 80 otel içerisinden seçim yapabiliyor. Küba’da 80 otel arasından seçim yapabilirler.

Yaz aylarında Almanya’nın bir çok havalimanından ucuş imkanı

Gelecek yaz, ANEX Tour Almanya bilindik havayolları ile daha yakından çalışacaktır. Tatilciler, 16 federal eyaletteki 23 havalimanından yılın en güzel tatillerine uçuyorlar. Buna ek olarak, tur operatörü komşu ülkeler Hollanda (Amsterdam), Belçika (Brüksel), Lüksemburg (Lüksemburg), Avusturya (Viyana, Salzburg, Linz ve İnnsbruck), İsviçre (Zürih, Cenevre), Çek Cumhuriyeti (Prag) ve Polonya (Wroclaw) ucus imkani sunmaktadır. Farklı havayollari ile calismak ANEX Tour’a fiyat ve kalite anlamında esneklik kazandırmaktadır. Konuklar bir üst fiyat-performans oranı güneş gidilecek yolda mümkün olan en iyi esneklik alacaksınız. İlgili havaalanında varış ve gidiş için ANEX Tour, 2’de özel indirimli demiryolu özel fiyat için sınıf.

Erken rezervasyon avantajları

Yaz tatilini erken planlayıp satın alanlar bazı otellerde yüzde 40’a kadar fiyat tasarrufundan yararlanabiliyor. Katalogda özel bir simge ile “erken rezervasyonun geçerli olduğu tarih belirtilmiştir. 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olacak olan XXL erken rezervasyon uygulaması ile ek indirim sağlanacaktır.