Hansgrohe Grup’tan The Water Studio İstanbul

The Water Studio İstanbul; Hansgrohe Grubun Londra’dan sonra suyun güzelliğini keşfetme duygusundan yola çıkarak tasarlamış olduğu dünyadaki ikinci showroomu olma özelliği taşıyor.

Banyo ve mutfak armatürü üreticisi Hansgrohe Grup, Türkiye’deki en yeni yaşayan showroomu olan “The Water Studio İstanbul” açılışında basın mensuplarını ve konuklarını ağırladı.

Hansgrohe Türkiye Genel Müdürü Albert Emlek’in hoş geldiniz konuşmasıyla başlayan davet, Hansgrohe Grup CEO’su Mr. Hans Juergen Kalmbach’ın Hansgrohe Grup’un tarihi ve yolculuğunu anlatan sunumuyla devam etti. Hansgrohe Türkiye Pazarlama Müdürü Zerrin Türk’ün hansgrohe ve AXOR markalarına ait benzersiz tasarıma ve fonksiyonelliğe sahip ürünlerinin yer aldığı showroom hakkında detaylı bilgiler verdiği davette The Water Studio İstanbul katılımcıların büyük beğenisini kazandı.

AXOR ve hansgrohe marka ürünlerini görme ve deneme imkanı sunan The Water Studio İstanbul, Türkiye’nin en yeni yaşayan showroomu olarak sektörde fark yaratacak.

Suyun Güzelliğini Keşfetmek için…The Water Studio İstanbul

The Water Studio İstanbul; Hansgrohe Grubun Londra’dan sonra suyun güzelliğini keşfetme duygusundan yola çıkarak tasarlamış olduğu dünyadaki ikinci showroomu olma özelliği taşıyor. Yüksek kaliteli ve en son teknolojiyle üretilmiş AXOR ve hansgrohe marka ürünlerini görme ve deneme imkanı sunan The Water Studio İstanbul, Türkiye’nin en yeni yaşayan showroomu olarak sektörde fark yaratacak.

Hansgrohe, İstanbul Mecidiyeköy’de hizmete sunduğu The Water Studio İstanbul ile sektördeki gelişmelere öncülük etmeye devam edecek.

Yaklaşık 450 metrekare büyüklüğünde alana sahip olan The Water Studio İstanbul’da sergilenen yenilikçi çözümlere imza atan, ilham verici ve heyecan uyandıran ürünler; mimarları, tasarımcıları, Axor ve hansgrohe marka tutkunlarını yeniliklerle buluşturarak seçimlerinde yardımcı olacak.

Teknoloji, tasarım ve sürdürebilirlik

Sürdürebilirlik, tasarım ve teknolojik gelişmeleriyle çığır açan Hansgrohe Grup, sektörün kalbinin attığı en önemli bölge olan İstanbul Mecidiyeköy’de hizmete sunduğu The Water Studio İstanbul ile sektördeki gelişmelere öncülük etmeye devam edecek.

Hansgrohe Grup Hakkında-Kara Orman’dan gelen orijinal
Teknoloji, tasarım ve sürdürebilirlik

Hansgrohe Grup; banyo, mutfak armatürleri, duş başlıkları ve duş sistemleri alanında dünyanın lider üretici firmasıdır. 118 yıldır sıhhi tesisat sektöründe hizmet veren Kara Orman merkezli şirket, kendi sektöründe teknoloji, tasarım ve sürdürülebilirlik konularında çığır açan, gelişmelere öncülük eden marka olarak anılıyor. 34 şirketi, 21 satış ofisi, 146 ülkeye satışı ve dünya çapında tedarik ağı ile müşterilerine uzun ömürlü kaliteli ürünleriyle hizmet vermektedir. Hansgrohe Grubu 500’den fazla tasarım ödülüne layık görülmüştür. Sürdürülebilir üretim ve kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Hansgrohe Grubun ürünleri dünyanın en yüksek binası olan Dubai’deki Burj Khalifa gibi dünyanın dört bir yanında bulunan sembolik projelerde yer almaktadır. Hansgrohe 2017 yılını 1.077 milyar euronun üzerinde bir ciro ile kapatmıştır. Günümüzde, 5000’den fazla çalışanı bulunan Hansgrohe Grubun Almanya başta olmak üzere Fransa, Hollanda, ABD ve Çin gibi birçok ülkede de üretimi bulunmaktadır.

www.facebook.com/axor.design
www.facebook.com/hansgrohe
www.twitter.com/Hansgrohe_PR
www.instagram.com/axordesign
www.instagram.com/hansgrohe

Hansgrohe

iF WORLD DESIGN INDEX SIRALAMALARINDA HANSGROHE

Hansgrohe Group 2014-2018 yılları arasındaIF WORLD DESIGN INDEX’te üst sıralarda yer aldı.

Kara ormanbazlı üretim yapan firmalar arasında IF ENDUSTRI banyo kategorinde ilk 3 şirket arasındadır.

1.365 Alman şirket arasında Hansgrohe Group IF ÜLKELER-ALMANYA katagorisinde eniyi 10 şirket arasında yer almaktadır. Dünyada Hansgrohe Group IF ŞİRKETLER kategorisinde 4000 şirket arasında ilk 25’e girmiştir.

iF DESIGN AWARDS 2018’de 9 adet AXOR ve hansgrohe markalı ürün iF DESIGN AWARD 2018 ödülünü aldı.