Ev değiş tokuşu sitesi gezginlere yepyeni bir deneyim sunuyor

Konaklama sektörünün alışagelmiş değerlerine yeni bir bakış açısı getiren ev değiş tokuşu topluluğu HomeExchange, gerçek evlerde insancıl misafirperverlik deneyimi hedefiyle turizm dünyasına meydan okuyor.

Uluslararası marka kimliğine sahip HomeExchange’in yeni sitesi, kullanıcılarına para karşılığı olmadan hem misafir etme hem de konaklama fırsatı sunarak bu yeni dönemde kiralık evler sunan siteleri geride bırakacak gibi duruyor.

Lansmanı HomeExchange’in İcra Kurulu Başkanı Emmanuel Arnaud ve Yönetim Kurulu Başkanı Charles-Edouard Girard tarafından yapılan HomeExchange’in bu yeni sürümü, tam teşekküllü birinci sınıf garanti sunan bir program. Bundan böyle üyeler ek bir kimlik doğrulama imkanı, iptal durumunda gelişmiş destek, ve 1 milyon İngiliz pound’ına kadar hasar tazminatı, acil durumlarda tüm dünyada 24/7 destekten yararlanabilecekler. Bu yeni güvenlik ve destek sistemi ile çok daha kullanışlı aksamlar sayesinde üyeler artık daha kolayca ev değiş tokuş yapabilecekler.

EN İNSANCIL SEYAHAT

“Ödemeli konaklamaları insanlar soğuk ve kişiliksiz olarak görüyorlar. Ücretsiz konaklama prensibine dayanan ev değiş tokuşu gezginlere yepyeni bir deneyim sunuyor (gerçek ve özgün evlerde kalma imkanı ile misafir olarak gittikleri evlerde hoş karşılanma).” diyen HomeExchange’in İcra Kurulu Başkanı Emmanuel Arnaud, oluşturduklarını bu yeni markanın HomeExchange’in ‘tüm dünyada 400 bin ev kaydıyla git gide büyüyen topluluğuna gerçek evlerde insancıl misafirperverlik deneyimini sunarak turizm dünyasına meydan okumak’ şeklinde açıklanabilecek misyonunu yansıttığını belirtiyor.

İKİ SENE İÇİNDE KULLANICI SAYISI 1 MİLYON OLACAK

HomeExchange’in Yönetim Kurulu Başkanı Charles-Edouard Girard ise HomeExchange’in bugün dünya çapında sunduğu hizmeti şöyle özetliyor: En huzurlu ve en insancıl seyahat imkanı. Bu sadece bir başlangıç. HomeExchange satın alınabilirlik, insani değerler ve sürdürülebilirlik temeline dayanıyor. İster bu yüzyılda doğanlar olsun ya da önceki nesiller olsun kullanıcı sayısının iki sene içerisinde 1 milyon olacağına inanıyoruz.”