Richmond Nua Wellness & Spa’dan 14 Şubat’a özel hediye

Richmond Nua Wellness – Spa, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde klasik hediye anlayışının dışına çıkarak unutulmayacak bir hediye alternatifi sunuyor.

Sevgililer Günü’nde hediye seçimi ile fark yaratmak isteyenlere özel olarak hazırlanmış ve tüm detaylarıyla düşünülmüş bir hediye alternatifi olan konaklama sertifikası, sevgilinizin ne kadar özel olduğunu hissettirecek ve tercih ettiği bir masaj ya da bakım terapisi ile eşsiz bir deneyim yaşatacak.

Hediye sertifika ile en değerliniz dilediği bir tarihte dilediği bir kişiyle, superior odada 1 gece yarım pansiyon konaklayabilir, tazeleyici bakım (Correcting Detoks Yüz Bakımı, Sensitive Skin Yüz Bakımı, Hydrating Yüz Bakımı) ya da rahatlatıcı masaj (Sıcak Taş Terapisi, Lomi Lomi Nui, Nua Signature) seçeneklerinden birini tercih edebilir.

Türkiye’nin ilk ve tek destinasyon Spa’sı Richmond Nua’da; farklı su terapileri, sağlıklı menüler, uzman terapistler ve sürekli yenilenen kişiye özel programlar ile Spa deneyiminin yanı sıra konforlu odaları ile muhteşem bir arınma sağlıyor.

İstanbul’a kısa bir sürüş mesafesinde, yeşil ve mavinin bir arada olduğu Richmond Nua, birbirinden farklı masaj ve bakımları ile hem bedeninizi hem ruhunuzu besliyor.

*Richmond Nua Wellness – Spa’ya, konsepti gereği 14 yaş ve üzeri misafirler kabul edilmektedir.
*Sertifika, yılbaşı ve bayram tarihlerindeki konaklamalarda geçerli değildir. Satın alındığı tarih itibariyle kullanım süresi 1 yıldır.
*Setifikaya, akşam yemeği sırasında 1 şişe şarap veya 35 cl rakı ve alkolsüz içecekler dahildir.
*Sertifika fiyatı 395 euro + KDV’dir.