Destinasyon yönetiminin EXPERT’inden masal gibi tur paketi

Destinasyon yönetimi alanında yoluna emin adımlarla ilerleyen EXP-ERT Destination Management, tur paketlerinin arasına bir yenisini daha ekledi. ACE of MICE Fuarı’nda “Almanya Masal Yolu” tur paketini tanıtan EXP-ERT; düzenlediği “Star Effect Vol. 2” partisi ile fuar serüvenini taçlandırdı. İşte Exp-ert’in yeni tur paketi ve renkli geceye dair ayrıntılar…

Ertem Havacılık ve Turizm Hizmetleri A.Ş. bünyesinde, 2015 yılında kurulan Exp-Ert Destination Management kuruluşunun üçüncü yılını, sunduğu yeni tur paketiyle taçlandırdı.

Destinasyon yönetimi alanında yoluna emin adımlarla devam eden Exp-Ert; bu yıl altıncısı düzenlenen ACE of MICE Fuarı kapsamında hem yeni tur paketini tanıttı hem de fuarın ikinci günü sonrasında Kuruçeşme, Club Album’de düzenlediği renkli “Star Effect Vol. 2” partisiyle sektör paydaşlarıyla buluştu.

KEMAL ERTEM: SUNDUĞUMUZ FARKLILIKLARLA ÖN PLANA ÇIKACAĞIZ

ACE of MICE Fuarı kapsamında; EXP-ERT’in yeni tur programı ve yürüttükleri çalışmalar hakkında görüşlerini aldığımız EXP-ERT DMC Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜRSAB Avrupa Bölge Temsil Kurulu Üyesi Kemal Ertem; bizlerle şu bilgileri paylaştı:

“Üç yıldır Rusya, Ukrayna, Belarus, Gürcistan, Azerbaycan, Moldova, Balkanlar ve Avrupa’nın farklı detinasyonlarında sadece acentelere tur programları sunuyoruz. Bu yıl, programlarımızın arasına bir yenisini daha ekledik. Yeni tur programımızın adı: “Almanya Masal Yolu”. Acentelere sunduğumuz bu tur paketi, çocukluğumuzda dinlediğimiz masalların nasıl doğduğunu ve nasıl dünya çapında bir klasik haline geldiğini gözler önüne seriyor. Bu paketimiz ile insanlara farklı bir deneyim sunmak istiyoruz.

ALMANYA’NIN BİLİNMEYEN KÖŞELERİ EXP-ERT İLE KEŞFEDİLECEK

Bu kapsamda Cinderalla’dan Pamuk Prenses’e, Fareli Köyün Kavalcısı’ndan Rapunsel’e birçok masalın temasını oluşturduğu 4 Gece 5 Günlük bir tur programı sunuyoruz. Almanya’nın hiç bilinmeyen köşelerini insanlara göstermeyi planladık. Bu programı Türk Hava Yolları ile gerçekleştiriyoruz. “Almanya Masal Yolu” paketimiz için öncelikli hedefimiz çocuklu aileler ama bunun yanı sıra bu masallarla büyümüş kişilerin de bu paketi tercih edeceğini umuyoruz.”

Exp-Ert DMC Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Ertem

Bundan sonra da farklı, alışılmışın dışında tur programlarıyla öne çıkacaklarını belirten Kemal Ertem; “Almanya Masal Yolu” tur programını ilk olarak 23 Nisan dönemi için satışa çıkardıklarını bunun yanı sıra Ramazan ve Kurban Bayramı olmak üzere opsiyon sunduklarını ve sonraki aşamada bu programı yıl geneline yaymayı hedeflediklerini söyledi.

ACE of MICE Fuarı kapsamında mevcut programlarının yanı sıra “Almanya Masal Yolu” programının da büyük ilgi gördüğünü söyleyen Ertem; bundan sonra da farklı ve alışılmışın dışında tur paketleri oluşturacaklarını ifade etti.

ACE OF MICE SONRASI RENKLİ PARTİ

Yoğun geçen ACE of MICE Fuarı’nın ikinci günü sonrasında EXP-ERT DMC, Kuruçeşme Album Club’da düzenlediği renkli ve sıra dışı gecede acente yöneticileri, sektör paydaşları ve basın mensupları ile üçüncü yılını kutladı.

Katılımcılar fuarın yorgunluğunu DJ Mert Demir’in hazırladığı repertuar ile atma fırsatı yakaladı.

“Star Effect Vol. 2” partisine damgasını vuran ise Ukraynalı dans sanatçılarının sergilediği performans oldu.

Exp-Ert DMC’den 2019’da yeni destinasyonlar