Kapadokya’nın efsanesi Karakuş’un büyülü 5 restoranı

Son Güncelleme Tarihi

Önemli turizm merkezlerimizden Kapadokya’da doğanın içinde saklı bir cennet! Yaklaşık 100 bin metrekarelik bir alanda dünyanın farklı köşelerinden gelen yerli yabancı turistlere ev sahipliği yapıyor. İçinde üç kaya restoranının yanı sıra bir de bahçe restoranı ve büyülü bahçe aktivite alanı var.

Burası neresi mi? Burası Kapadokya turizmine büyük bir ivme katan ve yenilenerek yakın zamanda sektöre iddialı bir geri dönüş yapan Karakuş Eğlence Merkezi! #TGilekeşfet‘meye devam edin!

1996 yılında Kapadokya eğlence hayatına giren Karakuş Eğlence Merkezi, bölgenin büyülü atmosferinde yıllarca gülümseyerek hatırlayacağınız tatlı anılar biriktirmeniz için sizi bekliyor.

Kapadokya turizmine ve gastronomisine hizmet kalitesi ile yön veren Karakuş Eğlence Merkezi, birbirinden özel 5 restoranı ile alanında fark yaratmaya devam ediyor. İşte bu birbirinden özel 5 restoranın sizi büyüleyecek o özellikleri:

1- Büyük Restoran’da otantik bir Kapadokya akşamı

750 kişilik Büyük Kaya Restoran’da ‘Karakuş Türk Gecesi Özel Programı’ yapılıyor. ‘Karakuş Türk Gecesi Özel Programı’nda farklı yörelere ait halk oyunları gösterileri, oryantal şov ve eğlenceli animasyonlar izleyicileriyle buluşuyor.

Yerli ve yabancı misafirlerin ağırlandığı ‘Karakuş Türk Gecesi Özel Programı’, geleneksel Türk mutfağının lezzetlerini, özel gösterilerle harmanlayarak otantik bir Kapadokya akşamının kapılarını misafirlere aralıyor. Büyük Restoran’da misafirlerin gösterileri her yerden rahatlıkla izleyebilmeleri için özel tasarlanmış yükselen bir sahneye de sahip.

Büyük Restoran’da gala yemekleri, seminerler, görkemli defileler, peri masalı tadında düğünler ve bütün özel günlerinizi kutlayabilirsiniz.

Karakuş Eğlence Merkezi / Kara Kedi Restoran

2- Özel tasarlanmış geceler Kara Kedi Restoran’da

300 kişilik Kara Kedi Kaya Restoran’da otantik kına geceleri, romantik nişanlar, seminerler, doğum günleri, mezuniyet partileri, özel partiler, düğünler ve misafirlerimiz için özel tasarlanmış geceler düzenlenir.

Karakuş Eğlence Merkezi / Ceviz Restoran

3- Butik etkinliklerin adresi: Ceviz Restoran

100 kişilik Ceviz Kaya Restoran’da daha butik bir kitle ağırlamak isteyen misafirlerimiz için özel yemekler, doğum günleri, mezuniyet partileri ve toplantılar yapılmaktadır.

Karakuş Eğlence Merkezi / Bahçe Restoran – Çocuk parkı

4- Yaz aylarının vazgeçilmezi: Bahçe Restoran

500 kişilik Bahçe Restoran, yaz aylarında hizmet vermektedir. Bahçe Restoran’da özel barbeküler, sabah kahvaltıları ve öğlen yemekleri verilmektedir. Mekanımızda ayrıca, çocukların eğlenmesi için bir adet çocuk oyun odası ve çocuk parkı da mevcuttur.

Karakuş Eğlence Merkezi’nde dans gösterileri

5- Büyülü Bahçe peri masalı tadında

Karakuş Eğlence Merkezi’nin özel aktivite alanı olan Büyülü Bahçe’de peri masalı tadında kır düğünleri, konserler, dans gösterileri, görkemli defileler ve konsept partiler yapılmaktadır.

İletişim:
Pancarlık Mevkii
Mustafapaşa Yolu Üzeri
Ürgüp, Nevşehir

Telefon:
0384 341 53 53 – 0516 161 02 03 – 0549 341 42 43

Email:
info@karakuseglencemerkezi.com