Middle East Turkey Dubai ATM’de OTSAD standında okuyucusuyla buluşacak

MIDDLE EAST TURKEY

Last Updated on 28 Mart 2019 by Yaşar Çelik

Middle East Turkey dergisinin ilk sayısı Dubai ATM Fuarı’nda Ortadoğu pazarı ile buluşacak. Fuara katılan özellikle Arapça konuşan ülke stantlarına dağıtılacak olan Middle East Turkey dergisinde haber ve reklam ile yer alarak Türkiye turizmine ve pazarlamanıza katkı sağlayabilirsiniz.

DERGİ KATILIMCILARINI DÜNYA FUARLARINA TAŞIYOR!

MIDDLE EAST TURKEY

Öncelikle Türkiye’de Ortadoğu pazarına hitap eden herkese ücretsiz olarak gönderilecek olan dergimiz yurt dışı fuar ve workshoplar ile dünyaya açılacak. Türkiye ile yoğun ticari ilişkileri olan ve Arapça konuşan ülkelerin elçilik ve Ticaret Odaları’na da gönderilecek olan ‘Middle East Turkey’de yer alacak şirketler; hem yurt içinde hem de yurt dışındaki en önemli fuarlarda tanıtım imkanı bulacak.

TÜRKİYE TURİZMİ ODAKLI ‘MIDDLE EAST TURKEY’, ARAPÇA VE TÜRKÇE OLARAK YAYINLANACAK

Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acentaları Derneği’nin (OTSAD) değerli katkıları ile hazırlanacak Middle East Turkey’in öncelikli amacı ülkemizin tarih ve kültür başkenti İstanbul’un çok yönlü tanıtımına katkıda bulunarak Ortadoğu pazarından ülkemize daha fazla turist gelmesine destek olmak.

‘Middle East Turkey ‘in hedefleri arasında, hem güncel bir ‘turizm sektörü dergisi’ olmak, hem de Ortadoğulu turist için rehber olmak var.

MIDDLE EAST TURKEY

DERGİDE HABER VE REKLAM İLE YER ALARAK TÜRKİYE TURİZMİNE VE PAZARLAMANIZA KATKI SUNABİLİRSİNİZ

Derginin okuyucu profili;

Özellikle Suudi Arabistan ve Kuveyt’ten gelen VIP Ortadoğulu turist ve yatırımcılardır. Bu turistlerin gittiği her yere (kaldıkları otellere, bindikleri transfer araçlarına, yemek yedikleri restoranlara, alışveriş yaptıkları mağazalara) dergi ücretsiz olarak gönderilmektedir. Ayrıca bu pazar ile çalışan, Arap turistlere hizmet veren turizm sektör profesyonelleri ve paydaşları, elçilikler, oteller, alışveriş merkezleri, gayrimenkul ve yatırımcıları, restoranlar, yurt içi ve yurt dışı fuar katılımcılarında dergimizin hedef kitlesi arasında yer almaktadır.

Dergimizin net baskı sayısı 18.000 adettir. 8.000 adedi OTSAD’ın ve Turizm Günlüğü’nün katıldığı tüm yurt içi ve yurt dışı fuarlarda dağıtılmaktadır. 5 bin adedi abonelere diğer 5 bin adedi ise Türkiye’de Ortadoğulu turistin tercih ettiği otel, AVM, restoranlar, mağazalar, eğlence merkezleri gibi adreslere ücretsiz gönderilerek 18.000 doğru hedef kitleye ulaştırılmaktadır.

REKLAM ALANI VE ÖLÇÜ

Sağ Tek Sayfa: 19X27
Karşılıklı İki Sayfa: 38X27
Ön Kapak İçi ve Karşısı Çift Sayfa: 38X27
Arka Kapak: 19X27 (Satıldı)
Arka Kapak İçi: 19X27
Ön Kapak: 19X27

SON HABER VE REKLAM GÖNDERİM TARİHİ:

Son haber gönderim tarihi: 15 Nisan 2019 Pazartesi’dir.

Son reklam gönderim tarihi: 19 Nisan 2019 Cuma’dır.

Reklam ve Haber Rezervasyonu İçin İletişim:

Yazı İşleri Müdürü
Yaşar Çelik
Tel: 0533 566 45 15
yasar.celik@outlook.com
www.turizmgunlugu.com

Middle East Turkey Dergisi Haber Editörü
Cem Bişkin
Tel: 0533 253 07 59
cem.biskin@turizmgunlugu.com