Tatiliniz hazır… Peki ya seyahat çantanız?

Ozdilek_TravelZone
Özdilek’in Travel Zone valizleri, kullanıcılara renkli, kaliteli ve bütçeye uygun seçenekler sunuyor.

Tüm bir yıl beklediği tatile günler kala tatlı bir telaş içerisinde olanlar için en heyecanlı adımlardan biri de seyahat çantasını hazırlamak. Tatil için gerekli olan her şeyi yanına aldığından emin olmak isteyenler ve tüm kıyafetlerini bir bavula sığdırmayı planlayanlar için doğru valiz seçimi oldukça önemli.

Tam da bu noktada Özdilek’in Travel Zone valizleri, kullanıcılara renkli, kaliteli ve bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Vitrinlerde üç farklı boyutu bulunan, çekçekli ve körüklü olmasıyla da kullanıcıya büyük kolaylık sağlayan kumaş kaplı Travel Zone valizler dışında Özdilek’te yine farklı boyut ve renk alternatifleriyle satışa sunulan ayrıca makyaj çantası da olan sert dış yüzeyli valizler de bulunuyor.

Seyahat bavulları dışında plaj aksesuarlarınızı taşıyabileceğiniz şık, marin temalı ve kalın askılı First Company kumaş çantaları da Özdilek mağazalarından temin edebilirsiniz.

Yalnızca Özdilek AVM’lerinde, Özdilekteyim.com çevrim içi alışveriş sitesinde ve Özdilek departman mağazalarında satışa sunulan Travel Zone ve First Company valiz ve çanta modellerine bakarken yaz tatilinin olmazsa olmazı yumuşacık Özdilek plaj havlusu çeşitlerine de göz atmayı unutmayın…