ctn.tickets.com.tr’den seyahat acentelerine yeni hizmet

Seyahat acentelerinin uçak bileti satışları artık ctn.tickets.com.tr ile çok daha kolay… tickets.com.tr bünyesinde faaliyet gösteren ctn.tickets.com.tr, seyahat acentelerine sunduğu hizmetlere her geçen gün bir yenisini ekliyor.

Avantajlı ve kârlı uçak bileti satışları ile seyahat acentelerinin dikkatini çeken ctn.tickets.com.tr, bilet satışı ödemelerinde yeni bir kolaylık getirdi. Seyahat acentelerine özel avantajlı uçak bileti hizmetleri ile sektöre canlılık getiren ctn.tickets.com.tr, Türkiye’deki hizmetlerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

KREDİ KARTI İLE YAPILAN ÖDEMELER İÇİN KOLAYLIK

Platform, son olarak seyahat acentelerine Tickets uçak biletlerinin satışına imkan veren sistemindeki ödeme hizmetlerini güncelledi. Yeni hizmete göre ctn.tickets.com.tr, ödeme sisteminde, acentelerin sattığı uçak biletlerinin kredi kartı ile yapılan ödemelerini cari hesaba transfer etme özelliği getirdi.

Böylece acenteler, kredi kartı ile yapılan uçak bileti ödemelerini doğrudan cari hesaplarına aktarabilecek ve cari hesaplarından biletleme yapabilecekler.

AVANTAJLI TAKSİT İMKANLARI İÇİN GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

ctn.tickets.com.tr, bir önceki güncellemede seyahat acentelerinin kullandığı sistem üzerinde bazı fiyatlarda güncelleme yaparak, acentelere daha avantajlı bilet satışı yapma imkanı sunmuştu. Platform, avantajlı taksit imkanları için de bankalar ile görüşmelerine devam ediyor.

ctn.tickets.com.tr, hizmetlerini ve güncellemelerini seyahat acentelerinin ve son kullanıcıların ihtiyaçlarına göre geliştirmeye devam edecek.

İNDİRİMLER VE PROMOSYONLAR DEVAM EDİYOR

ctn.tickets.com.tr’nin Türkiye’deki seyahat acentelerine özel indirimleri ve avantajlı promosyonları da devam ediyor. Sınırlı sayıdaki uçak biletlerinde acentelere özel günlük indirimler sunuluyor. Ayrıca, bilet satışı oranına göre promosyonlar da veriliyor.

% 10 – % 20 ORANLARINDA KAR İMKANI

Seyahat acenteleri, kullanımı basit ve hızlı platforma entegre olarak Tickets’ın çok sayıda yurt dışı destinasyona yapılan uçuşların biletlerini müşteri portföyüne sunabiliyor. Sistemi kullanan acenteler bilet satışlarında yüzde 10 ila yüzde 20 oranlarında kâr sağlayabiliyor. Online uçak bileti satışları ile karşılaştırıldığında acenteler daha uygun ve daha cazip uçak bileti satabiliyor.

TTN HOLDİNG’İN BİR PARÇASI

ctn.tickets.com.tr, Tickets Travel Network (TTN) Holding’in bir parçası olan tickets.com.tr bünyesinde faaliyet gösteriyor. Dünyanın en büyük seyahat ajanslarından biri olan Tickets Travel Network (TTN) Holding, tickets.com.tr alan adıyla Skyscanner uçuş arama motorunda bulunuyor. Tripadvisor ve Booking.com’un da global çözüm ortağı olan tickets.com.tr, “seyahat” denince ilk akla gelen platformlardan biri. Tickets, Ocak 2015 tarihinden bu yana Türkiye pazarında hizmet veriyor.

TÜRKİYE’DE ALİHAN ÇETİN ÖNDERLİĞİNDE HİZMET VERİYOR

ctn.tickets.com.tr, Türkiye B2B Sistem Satış Müdürü Alihan Çetin’in önderliğinde hizmet veriyor. Tickets Türkiye’nin hizmet ve müşteri portföyünü sürekli genişleten platformu yöneten Alihan Çetin, seyahat acentelerine yönelik yeni programın sürdürülebilir uygulamalarında ve güncellemelerinde aktif rol alıyor.