Fest Travel’ın ikinci gezi programı belli oldu

Fest Travel’ın her sene iki kez çıkardığı gezi programlarından 2019/II çıktı.

Last Updated on 27 Temmuz 2019 by Yaşar Çelik

Fest Travel’ın her sene iki kez çıkardığı gezi programlarından 2019/II çıktı. Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek, birçok kişinin hayalini süsleyen rotaların olduğu yeni program 250’den fazla gezi, 20’den fazla yeni rota barındırıyor.

Fest Program 2019/II satışı süren ya da planlanan 250’den fazla geziyi içeriyor. Üstelik 20 yepyeni rota önerisi dahil. Farklı zevklere hitap eden tematik gezilerinden, Oeconomica® markası altında gerçekleşen ekonomik gezilere ve elbette kişiye Özel ve münferit programlara kadar birbirinden farklı pek çok program sizi bekliyor. Her sene büyük emeklerle çıkan gezileri içeren bu programın hikâyesini Fest Travel Genel Müdürü Zekeriya Şen’e sorduk.

“Bu yıl da yarattığımız yeni gezi kurguları ve güzergâhları ile birlikte Fest Travel’ın tarihinde rekorlara koştuk. “Detay” dedik satır aralarını arşınladık, ezber bozduk; “algı” dedik farklılıkları ortaya çıkarttık; “kültür” dedik bilinmeyenlere ışık tuttuk. Hepsini kuruluş hamurumuzdaki malzemelerden ilham alarak yaptık. Cesurca, çekinmeden ve heyecanla,“kültür gezisi” imajı doğrultusunda.

Farklı olmak kolay değil, sürekli farklılık yaratmak ise bu devirde oldukça zor, hem de belli ilkelerden ödün vermeden, dik durarak. Ama biz çıtayı hep yükseğe koyuyoruz. Mucizevi bir formül yok, yalnızca bir tutku var. Bu tutkuyla turizm sektörüne çok şeyler kazandırdığımıza inanıyoruz.

2019/II Programında 35. yılımızı kutlayacağımız 2020’nin ortasına kadar olan
“Kültür Gezileri” önerilerimizi bulacaksınız. Ailemize yeni katılan coşkulu rehber arkadaşlarımız ile her koldan siz gezginlerimize cevap vermeye odaklanıyoruz.

Büyük bir emeğin üretimi, tam bir takım çalışmasının yansıması olan 2019/II programımızı sunuyoruz. Umuyoruz kendinize bu zengin menüden bir gezi beğenirsiniz. İstediğinizi bulamadıysanız her zaman FEST Özel Gezi tasarım bölümümüz hizmetinize hazır.”

İncelemek için: https://issuu.com/festtravel/docs/fest_travel_program_2019_ii_issue