Bir sonbahar lezzeti: Elma Chutney & Kuzu Loin

Sürpriz tatlarla yılın her dönemine lezzet katan Wish More Hotel İstanbul, sonbahar mevsimini benzersiz bir menüyle karşılıyor.

Misafirlerine daima en leziz tatları sunma misyonunu benimseyen beş yıldızlı otel, Elma Chutney soslu Kuzu Loin ile özel lezzetler arayışındaki misafirlerinin damaklarında unutulmaz bir tat bırakıyor.

Türk ve dünya mutfaklarından sunduğu en gözde tatlarla lezzet tutkunlarının gönlünde taht kuran Wish More Hotel İstanbul, Eylül ayı menüsünde yer alan Elma Chutney & Kuzu Loin ile sonbahar mevsimine keyif katıyor.

İştah kabartan bir lezzet

Beş yıldızlı otelin maharetli şefleri, genellikle üzüm, hurma, ekşi meyve gibi tatlarla, soğan ve çeşitli baharatların karışımıyla hazırlanan Hintlilerin Chutney sosunu, bize özel yeşil elma ile harmanlayarak iştah kabartan, mükemmel bir lezzet yaratıyor. Mevsimin taze yeşilliklerinin eşlik ettiği Kuzu Loin ise, ağızda dağılan yumuşacık dokusu ve damakları şenlendiren lezzetiyle misafirlerin iştahını kabartıyor.

Dünya mutfaklarının bu özel tadını geleneksel dokunuşlarla yorumlayarak lezzet tutkunlarının beğenisine sunan Wish More Hotel İstanbul, enfes kuzu etine eşlik eden çok özel, elmalı Chutney sos ile gurme lezzetlerine bir yenisini daha ekliyor.

Wish More Hotel İstanbul, bu sıra dışı lezzeti deneyimlemek isteyen misafirlerini, otelin asma katında yer alan konsept restoranında ağırlıyor.

Cheesecake tutkunlarına özel lezzet