Skalion Hotel & SPA’da bir gün geçirmek…

İster bir gezgin olun isterseniz de bir turist! Eğer İstanbul turu yapıyorsanız mutlaka bu tarihi yarımadanın surları üzerinde geçmişe açılan Kumkapı semtini ziyaret etmelisiniz. Ve karar verip ziyaret ettiğinizde sizi sıcak bir merhabasıyla karşılayacak Skalion Hotel & SPA…

Tarihi, sokakları, caddeleri, terk edilmiş dükkanları, adım dahi atamadığınız insan selini, trafikte kırmızı ışıkta da geçildiğini, gece eğlencelerini, çeşit çeşit insanları yani gecesi ayrı gündüzü ayrı farklı olan İstanbul’u keşfetmekten bitap düştüğünüzde, keyifli bir mola seçeneği olarak karşınıza çıkacak olan Skalion Hotel’in, yorgun geçen bir günün değerlendirmesini butik hizmetiyle nasıl bir keyfe dönüştürdüğüne şahit olacaksınız.

Marmara denizi mavinin tüm tonlarıyla önünüzde uzanacak siz Skalion Teras Cafe & Restoran’da şefin hazırladığı birbirinden lezzetli atıştırmalıkları tadarken.

Türk ve dünya mutfaklarının (İtalyan ve Uzakdoğu mutfakları ağırlıklı) en özel lezzetlerini yaratıcı dokunuşlarla deneyimlediğiniz sırada ruhunuzun ve bedeninizin huzurla buluştuğunu hissedeceksiniz. Zaman ilerledikçe vücudunuzun her noktasına çöken yorgunluğun izlerini silebilmek adına küçük bir tatlı molası vermek isteyeceksiniz.

Damağınız tatlı ve kahvenin birleştiği noktada şenlenirken aklınızın derinliklerinden eski Roma dönemlerine kadar uzanan çok özel bir Skalion Hotel SPA deneyimi yaşamak geçecek. İşte günün yorgunluğunu vücudunuzdan atabilmek için en iyi fırsat bu olacak…

Tüm bu keyifli ve unutulmaz anları biraz daha yaşayabilmek, biraz daha uzun süreli bir konaklama deneyimi elde edebilmek için soluğunuzu zarafet ve lüksün bir arada olduğu bu otelin müşteri memnuniyetinin en yüksek olduğu karşılama bölümü yani lobisinde alacaksınız.

Ertesi gün deniz manzaralı odanızda uyanmış olmanın verdiği mutluluk zengin açık büfe bir kahvaltıyla devam edecek ve gününüz hem görüntüsüyle hem de çeşitleriyle muhteşem olan bir akşam yemeği ile son bulacak.

İşte Skalion Hotel & SPA’da bir gün geçirmek böyle bir şey. Denemeye ne dersiniz?

Skalion Hotel & SPA ile ilgili diğer haberlerimiz için tıklayın:

Eski şehre açılan kapının ardındaki otel: Skalion Hotel & Spa

Aslı Toktaş: Yenilenme çalışmaları otelimizin mimarisiyle sınırlı kalmadı

Alışılmış SPA deneyimlerinin ötesinde

Avukatların tercihi Skalion Hotel & Spa oldu