Luxury Line’dan otellere özel tasarım paketleri

Koleksiyonunda, ağırlıklı olarak günümüz yaşam tarzının, geçmişten gelen klasik çizgiler ve zarif detaylarla ustaca harmanlandığı tasarımlara yer veren Luxury Line, yeni otel yatırımlarının ve renovasyona girecek otellerin tüm mobilya ve dekorasyon ihtiyaçlarına da kurumsal çözümler sunuyor.

İstanbul’un yanı sıra başta Ege ve Akdeniz sahillerindeki turizm destinasyonları olmak üzere Türkiye genelindeki otellere, hem hazırladığı paket projeleriyle hem de özel tasarım çalışmalarıyla hizmet vermeyi amaçlayan Luxury Line’ın zengin bir ürün koleksiyonu bulunuyor.

Bir tesisin ihtiyacı olan tüm mobilyaları tek elden sunuyor

Türk konaklama sektörü için kaliteli, konforlu, nitelikli ve fark yaratan çözümler vaad eden firma, misafir odalarından lobilere, dinlenme mekanlarından yeme&içme alanlarına kadar bir tesisin ihtiyacı olan tüm mobilyaları tek elden sunuyor.

Luxury Line Genel Müdürü Ahmet Ekmen

Luxury Line, mobilya sektöründeki kurumsal çözüm alanlarına turizm tesislerini de ekledi

“Yurt içi ve yurt dışındaki otel yatırımlarının mobilya ve dekorasyon ihtiyaçlarında yeni adres olmayı amaçlıyoruz” diyen Luxury Line Genel Müdürü Ahmet Ekmen, ürün ve tasarım çeşitliliği ile fark yaratan zengin bir koleksiyonlarının bulunduğunu açıkladı. Butik otellerden tatil köylerine kadar farklı ölçeklerdeki tesislerin konseptlerine uygun klasik, avangart ya da modern stilde mobilya ve dekorasyon ihtiyaçları için yeni paketler oluşturduklarını da vurgulayan Ekmen, “İç mimari ve üretim alanlarında geniş bir çözüm ortağı ağına sahibiz. Her türlü özel siparişi sorunsuzca teslim edebilecek altyapımıza güveniyoruz” dedi.