Gloria Jean’s Coffees’den Lezzet Şöleni

Last Updated on 9 Eylül 2019 by Yaşar Çelik

Kaliteli kahveyi keyifli ve rahat bir ortamda sunan Gloria Jean’s Coffees, dönemsel olarak hazırladığı Caramel Voltage’ı kahve severlerin beğenisine sundu.

Güne başlarken kahve tüketmek isteyenlerin hızlı ve pratik adresi Gloria Jean’s Coffees,  klasik içeceklerinin yanı sıra yeni çıkardığı tatlar ile de kahve severlerin beğenisine hitap ediyor.

Gloria Jean’s Coffees, mevsimsel olarak çıkardığı Caramel Voltage isimli soğuk kahvesini süt, buz, espresso, karamel sos ve taptaze kahve çekirdeği ile birleştirerek elde ediyor. Kahvenin içinde bulunan birçok farklı aromayı taptaze kahve çekirdeği ile birleştiren deneyimli baristalar, her bir kahve yudumu ile misafirlerinin damaklarını şenlendiriyor. Kremasına karışan buzlarıyla içinizi serinletecek kahve çeşitleri, isteğe göre karamel, vanilya, fındık, çilek şurupları eklenerek ikram ediliyor.

Çileğin Rüyası: Strawberry Chiller 

Özel tatlarla harmanlanan Strawberry Chiller, taze çilekler ile hazırlanan çilek püresine su veya süt ilave edilerek servis ediliyor. Tatlı severlerin vazgeçilmez içeceği arasında yer alan bu içecek keyifli sohbetlerin de vazgeçilmez tercihi arasında.

Mevsimine göre hafif veya yoğun kahve çeşitlerinin bulunduğu Gloria Jean’s Coffees mağazalarında; Americano, Latte, Mocha, Espresso, White Chocalate Mocha en çok tercih edilen ürünler arasına yer alıyor.

Gloria Jean’s Coffees, zengin ürün gamına sahip kahve ve gurme çeşitleri ile sevdikleriniz ile yapacağınız keyifli sohbetlere eşlik ediyor.