Japon sokak lezzetleri İstanbul Havalimanı’nda

TAV iştiraki olan BTA bünyesinde yer alan YO! Sushi, Japon sokak yemeklerini İstanbul Havalimanı’na getiriyor.

Dış hatlarda yer alan YO! Sushi’de odak noktası sushi olsa da birbirinden lezzetli ve geleneksel Japon yemekleri de bulunuyor. Kahvaltı servisinin de olduğu restoranda vegan ve vejetaryen yemek seçenekleri de yer alıyor.

1997’de kurulan ve merkezi Londra’da olan İngiliz markasının, İngiltere, İrlanda, Paris CDG Havalimanı, Dubai, Suudi Arabistan, Sydney, Oslo ve Kopenhag gibi dünya genelindeki lokasyonlarda 100 şubesi bulunuyor.

Fiyatlar her tabağın rengine göre farklı

Odak noktası sushi olsa da birbirinden lezzetli ve geleneksel Japon yemeklerini de menüsünde bulunduran YO! Sushi, dönen bandıyla yemek servisini eğlenceli kılıyor. Desk üzerindeki bantta ürünler farklı renkteki tabaklarda dönüyor ve fiyatlar her tabağın rengine göre farklılaşıyor. Misafirler isterse banttan seçebiliyor veya sipariş verebiliyor.

Kahvaltı servisi de yapılıyor

Dış hatlar gidiş hava tarafında 220 m²’lik alanda konumlanan YO! Sushi’de Japon sokak yemekleri dışında kahvaltı servisi de yapılıyor. Günün erken saatlerinde seyahat eden misafirlerin de düşünüldüğü restoranda kahvaltı yakisoba, kahvaltılık ramen, yumurta & avokado, Florentine usulü yumurta gibi seçenekler yer alıyor. Söz konusu yemekler olduğunda ise YO! Sushi’nin favorileri mısırlı karides, Kore usulü kızarmış tavuk,wok tavada kızarmış pak choi & sarımsak olarak öne çıkıyor.