QM Awards 2019 oylaması başladı

Last Updated on 16 Kasım 2019 by Turizm Günlüğü

Heyecan ve merak ile beklenen QM Awards 2019 Ödülleri’nin 1. tur oylaması başladı. Bu yıl QM Awards Ödülleri, 19.12.19 tarihinde sahiplerine takdim edilecek.

QM Awards turizm endüstrisinde kaliteyi yönetmenin önemini vurgulamak amacıyla 2010’dan beri gerçekleşmektedir. Uluslararası arenaya taşımaya hedefleyen QM Awards, Türk turizminin en kapsamlı ödül törenidir.

OYLAMA NASIL YAPILIYOR?

Her yıl Kasım- Aralık aylarında www.qmawards.com ve www.gmdergi.com adresinden oylama ile başlayan ve Aralık ayı içerisinde gerçekleşen “Quality Management Awards” kalite yönetim ödülleri iki aşamalı sistemden oluşuyor.

QM Ödülleri’nin oylama aşaması ise şu şekilde;

İki aşamada gerçekleşen QM Ödülleri’nde adaylar kamuoyuna sunuluyor. Adayların nihai kararla belirlenmiş liste tekrardan yayımlanıyor. Oylamalar sonucunda nihai adaylar, son bir değerlendirmeden geçerek kazananlar belirleniyor.

BU YILKİ SLOGAN “10’LA KAZAN”

Turizm sektöründe farkındalık yaratmayı kendine misyon edinen QM, her yıl olduğu gibi bu yıl da kendisine yeni bir slogan seçerek; 10.yılına ve kazananların başarısının her bir parçasına vurgu yapmak amacıyla “10’LA KAZAN” sloganını seçti.

ÖDÜLLER OYLAMA SİSTEMİYLE BELİRLENİYOR

Her yıl Aralık ayında gerçekleşen ödül töreninin anket üzerinden yapılacak ilk oylaması 14 Kasım da başlayacak. İki aşamalı anket oylaması Kasım ve Aralık ayında gerçekleşecek. Oy kullanmak isteyen herkes ankete online olarak www.qmawards.com ve www.gmdergi.com adreslerinden katılabilecek.

İlgili internet sitelerinden oylama sayfasına isim ve mail adresi ile katılımcılar kayıt olarak, anketlere oy verebilecek. Her katılımcı bu anket için 2 aşamalı oylamada birer kez oy kullanabilecek. Oylamaya katılan site ziyaretçilerine onay maili, ilgili mail adreslerine gönderilecek ve oylama, kendilerinin anketlerine onayı ile geçerli sayılacak.

QM Awards Ödülleri’nin 1. tur anketinde katılımcılar ankette yer almasını istediği adayları, her kategorinin altında yer alan öneri kutusuna yazarak adaylarını da iletebilecek. Talep yoğunluğuna göre önerilen adaylar da 1. Tur anketinde yer alabilecek. Anketinin sonuçları Kasım ayı itibari ile www.qmawards.com ve www.gmdergi.com adresleri üzerinden aşama aşama izlenebilecek.

99 BİN 93 ZİYARETÇİ İLE REKOR OYLAMA

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin iki aşamada gerçekleşen QM AWARDS 2019 oylaması anket sonucuna göre belirlenerek sahiplerini bulacaktır. QM Awards 2018 yılında gerçekleşen iki aşamalı ankette 99 bin 93 ziyaretçi ile rekor kırarak, 10. yılında da yine bir rekora daha imza atılacağı hedeflenmektedir.

QM Awards 10 yaşında