Davut Günaydın: Bugün seçimin kaybedeni benim ama…

Davut Günaydın'dan TÜRSAB Başkanlığını ikinci kez kazanan Firuz Bağlıkaya ve ekibine tebrik mesajı.

TÜRSAB 24. Dönem Başkan Adaylarından Davut Günaydın, seçimi kazanan TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya’yı ve ekibini tebrik ederek “Seçimin bir kaybedeni vardır bir de kazananı vardır. Bugün seçimi kaybedeni benim ama buradan mutlu bir şekilde gidiyorum” dedi.

TÜRSAB Başkanlığını 2 bin 530 oyla ikinci kez kazanan Firuz Bağlıkaya, ilk sözü rakibi Davut Günaydın’a verdi. Bağlıkaya ve ekibini tebrik etmek üzere kürsüye çıkan başkan adaylarından Davut Günaydın ise yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Mutlu bir şekilde gidiyorum!”

“Bence uzun yıllardır TÜRSAB’ın özlediği güzel bir kongre olmuştur bu seçim süreci. Bu alkışlar emeği geçen, gönül veren herkese gelsin. Seçimin bir kaybedeni bir de kazananı vardır. Bugün seçimin kaybedeni benim ama mutlu bir şekilde gidiyorum. Bu tablo gerçekten beni çok mutlu ediyor. Seçimin tüm sorumluluğunu üzerime alıyorum. Tüm ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Yeni yönetimin birliğimize ihtiyaç duyduğunda, birliğin emirlerinde olduğunu hemen belirtmek isterim. Hepinize çok teşekkür ediyor ve yeni yönetime başarılar diliyorum.”

Dün İstanbul Kongre Merkezi (ICC) Harbiye Oditoryumu’nda gerçekleştirilen TÜRSAB 24. Olağan Genel Kurulu’nda hatırlayacağınız üzere oldukça hararetli bir seçim konuşması yapan Davut Günaydın, bugün 4 bin 13 TÜRSAB delegesinin oy kullandığı seçimde 1.459 oy aldı. (Davut Günaydın’dan yüksek perdeli seçim konuşması haberini okumak için tıklayın.)