Dinler Turizm’den Dinler Hotels Alanya açıklaması

Dinler Turizm Ticaret A.Ş. bünyesinde Alanya’da yer alan 5 yıldızlı Dinler Hotels – Alanya oteli için Dinler Turizm Ticaret A.Ş. tarafından bir açıklama yayımlandı.

Dinler Turizm Ticaret A.Ş., yayımladığı bir bildiriyle Alanya’da yer alan “Dinler Hotels – Alanya” otelinin 17 Aralık 2019 tarihi itibariyle Antalya merkezli Kırbıyık A.Ş.’ye devredildiğini duyurdu.

Açıklamada “Dinler Turizm Ticaret A.Ş.’nin bundan sonraki süreçte Kapadokya bölgesi ağırlıklı olmak üzere kültür turizmi destinasyonlarında yatırım yapacağı ve ülke turizmi için çalışmalar yürüterek; istihdam yaratmaya devam edeceği” belirtildi.

—O—

İŞTE DİNLER TURİZM TİCARET A.Ş. TARAFINDAN YAYIMLANAN AÇIKLAMA:

“Dinler Turizm Ticaret A.Ş. bünyesinde 1997 yılından bu yana hizmet veren, Antalya İli, Alanya İlçesi, Kargıcak Mahallesi adresinde bulunan “Dinler Hotels – Alanya” ismi ile işletilen 5 Yıldızlı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlık belgeli otel, 17.12.2019 tarihi itibariyle Antalya merkezli Kırbıyık A.Ş.’ye devredilip, kendilerine teslim edilmiştir.

Dinler Turizm Ticaret A.Ş. olarak bundan sonraki süreçte Kapadokya bölgesi ağırlıklı olmak üzere kültür turizmi destinasyonlarında yatırım yapıp, Türk Turizmi için çalışıp, istihdam yaratmaya devam edeceğiz.

Kapadokya merkezli bir turizm şirketi olan Dinler Turizm Ticaret A.Ş. olarak 22 yıldır aralıksız olarak faaliyet gösterdiğimiz tesisimize bugüne kadar emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza, tur operatörlerimize, acentalarımıza, tedarikçilerimize ve Kargıcak halkı başta olmak üzere tüm Alanya halkına yürekten teşekkürü bir borç biliriz.

Kırbıyık A.Ş.’ye hayırlı olmasını diler, kendilerine bol kazançlar dileriz.”

Saygılarımızla;

Dinler Turizm Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu