Türkiye’ye gelen M.I.C.E acenteleri Kumkapı’da eğlendi

kumkapı, Olimpiyat 2 Minas restoran

Dünyanın birçok farklı ülkesinden Türkiye’ye gelen M.I.C.E acenteleri, Türkiye’nin en hareketli ve otantik bölgesi olan Kumkapı’da yer alan Olimpiyat 2 Minas adlı restoranda geleneksel rakı ve balık eşliğinde fasıl dinletisiyle unutulmaz bir akşam geçirdiler.

Ace of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines fuarına gelen yabancı alım heyetleri, Travelshop Turkey ile Olimpiyat Minas restoranın işbirliği kapsamında organize edilen Kumkapı rakı- balık etkinliğinde doyasıya eğlendikleri bir gece geçirdiler.

Travelshop Turkey CEO’su Murtaza Kalender ve Olimpiyat 2 Minas restoran sahibi Fedat Yamaç…

Olimpiyat 2 Minas restoran sahibi Fedat Yamaç, bu organizasyonda yer almanın ve dünyanın en iyi tur operatörlerini Kumkapı’da ağırlamalarının gururunu yaşadıklarını belirterek bu tip tanıtım çalışmalarında her daim bulunmaktan keyif alacaklarını söyledi.

İşletme sahibi Fedat Bey, restoranlarının 1940 yılına değin tarihi bulunan bir yapıda olduğunun altını çizerek 1992 itibariyle de Olimpiyat 2 Minas olarak işletilmeye başlandığını, Ace of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines fuarına katılan yabancı alım heyetlerinin mekanlarında çok eğlenceli zaman geçirmelerinden duyduğu mutluluğu ifade etti.

Etkinliğe katılımcıları getiren organizasyonun sahibi Murtaza Kalender, Olimpiyat 2 Minas sahibi bulunan Fedat Yamaç Bey’e teşekkürlerini sunarak kendilerini ağırladıkları için minnettarlıklarını belirtti. Çok kaliteli hizmet aldığını, heyetlerin de oldukça memnun kaldıklarını belirten Kalender, bundan sonra da ortak çalışmalarına devam edeceklerinin sözünü verdi.