Ahmet Ketancı, gelecek 3 yıl için yatırım planlarını açıkladı

Ramada Hotel & Suites Golden Horn Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Ahmet Ketancı

Ramada Hotel & Suites Golden Horn Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Ahmet Ketancı, gelecek 3 yıl için planlarını paylaşarak Kapadokya’da bir mağara oteli açmayı ve Hint restoranı sayılarını yükseltmeyi planladıklarını belirtti.

Otelin 2016 yılının Mayıs ayında açıldığını belirten Ketancı, maalesef o dönem ülkemizde, turizm adına istenmeyen ve ön görülemeyen olaylar yaşandığını belirtirken, planlarının 2010 ila 2015 arası turizm istatistiki verileri doğrultusunda yapıldığını ve dolayısıyla son birkaç yılı zorluklarla geçirdiklerini beyan etti.

Otelin bünyesinde Hint Restorantı da açarak yeni bir ivme kazandıran Ketancı, bir sonraki yatırım olarak Kapadokya’da bir mağara oteli açmayı planladıklarını belirtti. Söz konusu otelin içerisinde dünya mutfaklarına hitap eden bir restoranı, spası ve özel hizmetleriyle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir işletme olacağını ifade etti.

Ayrıca, Ketancı, 2023 yılına kadar Hint Restoranı sayılarını da İstanbul, Kapadokya ve Antalya başta olmak üzere 3 ayrı şehirde 5 restoran olarak planlandığını belirtti.

Ketancı, “Beklemediğimiz bir süreç yaşadıktan sonra şükürler olsun bunu da atlatarak yeni bir süreç içerisinde yatırımlarımıza turizm camiası ve milletimize faydalı bir şekilde devam edeceğiz” şeklinde sözlerini noktaladı.