Şef İsmet Saz Bronco’nun menüsünü yeni lezzetlerle zenginleştirdi

Last Updated on 11 Mart 2021 by Yaşar Çelik

Bronco’nun B Burger, BB Burger ve BC Burger, Buffalo Wings, Smoked Brisket, Taco ve Falafel gibi lezzetlerine yenilerini ekleyen Şef İsmet Saz, çok özel sosları ve özgün tarifleri ile parmak ısırtmaya devam ediyor.

Şef İsmet Saz’ın Street Food dünyasına American diner konsepti ile kazandırdığı Bronco, menüsüne yeni katılan B Spinach, Bowl Chicken, B Brisket ve B Dog, B Truffle, B Vegie, B Koko, B Philly Cheese Steak, Bowl Falafel, Bowl Shrimp, Chicken Taco ile yine baş döndürüyor. Gününü gerçekten neşenlendirmek ve bambaşka bir lezzet yolculuğuna çıkmak isteyenler için Bronco’nun yeni lezzetleri ideal. Bronco menüsünde tatlıyı da unutmuyor ve damaklarda iz bırakan New York Cheesecake ve Cookie Dough’u misafirleri ile buluşturuyor.

B Vegie

Bronco’nun kendi yapımı olan Brioche ekmekleri ile hazırladığı B Burger, BB Burger, BC Burger ve B Spinach, B Brisket, B Philly Cheese Steak, B Truffle, B Vegie ve B Koko Burgerler sevenleri için bir tutku olmaya aday. Yanı sıra Smoked Brisket,Taco çeşitleri, Falafel, Buffalo Wings, Bowl Chicken, B Brisket ve B Dog gibi dünya klasikleri, yerel bir lezzet olan Kokoreç gibi şefin yorumundan geçmiş lezzetler de sağlıklı malzemelerle yeniden yorumlanıyor.

Bronco ev ve işyerlerine servis hizmetinde de iki farklı seçenek sunuyor. Menüdeki lezzetli hamburgerleri, sipariş verenlere yemeye hazır şekilde gönderebilirken, “kendim pişirmek istiyorum” diyenler için de özel bir kit halinde pişmemiş olarak da servis edebiliyor. Bronco’nun pişmemiş hamburger kit seçeneği ile mutfakta keyifle zaman geçirirken tam da istediğiniz hamburgeri kendiniz pişirebilirsiniz.

Bronco lezzetleri için Bronco uygulamasını App Store ve Google Play’den indirip son derece hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verebilmek mümkün. Ayrıca Bronco lezzetleri için 0531 262 72 00 no’lu sipariş hattını, yemeksepeti, getiryemek, fuudy’yi arayabilir veya siparişinizi kendiniz de teslim alabilirsiniz.