Somerset Maslak Istanbul’a üst üste 3. kez liderlik ödülü

Last Updated on 11 Kasım 2021 by Turizm Günlüğü

Somerset Maslak Istanbul “Turkey’s Leading Serviced Apartments By World Travel Awards 2021” Ödülünün üst üste üçüncü kez sahibi oldu!

Turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden olan World Travel Awards 2021’in “serviced apartments” kategorisinde toplam 17 ödülle en çok ödül alan şirketi the Ascott Limited oldu.

“World Travel Awards”

Turizm profesyonelleri ve iş/turistik amaçlı seyahat edenler tarafından oylanan “World Travel Awards” tarafından daha önce defalarca Uzak ve Orta Doğu’nun en iyi “serviced apartments / servis rezidans (rezidans otel)” markası olarak değerlendirilen the Ascott Limited bu yıl ödül sepetine Çin, Hong Kong, Malezya, Filipinler, Singapur, Tayland ve Vietnam’ı da ekledi.

Türkiye’deki ilk ve şu an için tek yatırımı olan Somerset Maslak Istanbul ise aynı kategoride Türkiye’nin en iyisi seçildi.

Somerset Maslak Istanbul Genel Müdürü, Mine Tan Balto

Üst üste üç yıl bu ödüle sahip olan Somerset Maslak Istanbul Genel Müdürü, Mine Tan Balto

“Türkiye için halen yeni olan iş modelimiz kapsamında, konforlu ve güvenilir, tam teçhizatlı geniş bir otel dairesi içerisinde uzun veya kısa dönem olarak kişiselleştirilmiş otel hizmeti sunuyoruz. Bu yeni konseptin başarısı, değişen pazar şartlarına kolay ve hızlıca adapte olabilmemizi sağlarken, World Travel Awards tarafından ödüllendirilmek bizi yeni yatırımlar için oldukça motive ediyor ” dedi.