ShallWeGo’dan acentalarına sunduğu özel ilk’ler…

Last Updated on 15 Mart 2022 by Turizm Günlüğü

ShallWeGo’dan uçak bileti, yurt içi, yurt dışı turlar ve cruise turu hizmetlerinde acentalarına özel sunduğu ilk’ler…

ShallWeGo Acente Portalı, Türk Hava Yolları iç hat uçuşlarında koltuk, ek bagaj, spor malzemeleri, lounge salonu hizmetlerini ilk defa bir B2B platformda satışa açtı.

THY Merchandising Projesi’nde pilot acente olmanın gururunu tüm iş ortaklarıyla birlikte yaşayan ShallWeGo, bu tip projelere her zaman destek olacaklarını açıkladı.

Seyahat acenteleri, yolcularına kusursuz bir seyahat deneyimi yaşatmak için koltuk seçimi, ekstra bagaj, spor malzemeleri bagaj hakkı ve lounge salonu gibi hizmetleri ShallWeGo Acente Portalı’dan hızlı ve kolayca satın alabiliyor.

DAHA RAHAT BİR SEYAHAT İÇİN EKSTRA BAGAJ HAKKI

ShallWeGo, iş ortağı olan seyahat acentalarının yolcularına uçuştan önce ekstra bagaj hakkı satın alarak; Türk Hava Yolları ayrıcalıklarıyla daha konforlu bir şekilde seyahat etmesini sağlıyor.

Ekstra bagaj ile ilgili tüm işlemlerinizi ShallWeGo Acente Portalı aracılığıyla hızlıca gerçekleştirip, havalimanında serbest bagaj hakkı aşıldığında son dakika sürprizi yaşanmasının önüne geçiliyor.

DİLEDİĞİNİZ KOLTUĞU SEÇME ŞANSI

Yolcularınızın uçaktan inerken zaman kazanmaları için ön koltukları, konforlarını artırmak için ekstra diz mesafesi imkânını tercih edebilirsiniz.

Koltuğunuzu seçin, kişiselleştirilmiş bir seyahat organize edin.

SPOR EKİPMANLARI ARTIK PROBLEM DEĞİL

ShallWeGo Acente Portalı ile gerçekleştireceğiniz işlemlerinizde yolcularınızın spor ekipmanları için gerekli işlemleri her noktaya en avantajlı fiyatlarla yapabilirsiniz.

TURKISH AIRLINES LOUNGE KEYFİ

ShallWeGo Acente Portalı ile gerçekleştireceğiniz bilet işlemleri kapsamında İstanbul Havalimanı’nda Turkish Airlines Lounge Domestic imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı’nda Turkish Airlines Lounge Domestic, seyahatin öncesini de unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor.

SHALLWEGO TURLARI

En geniş tur yelpazesine sahip ShallWeGo, Amerika’dan Avustralya’ya, Finlandiya’dan Patagonya’ya dünyanın dört bir yanına organize edilen turları ShallWeGo acenta sisteminde online olarak acentelerin kullanımına açtı.

Yüzlerce turun yanı sıra münferit tur paketlerini de acente sistemine ekleyen ShallWeGo, organize turları istemeyen müşteriler için acentelerine “tailor made” alternatifler sunuyor.

Sıra dışı turlar ile farklı deneyimler yaşamak isteyen müşteriler için acentelerine farklı alternatifler de sunan ShallWeGo; sıra dışı turları ile kutuplarda köy hayatı yaşama deneyimi, heliski, yenilenme turları gibi yüzlerce farklı deneyimleri ShallWeGo acentelerinin müşterilerine sunmalarına imkan tanıyor.

Üstelik tüm bu deneyimlere erişmek ShallWeGo acentelerinin sadece birkaç dakikasını alıyor.

SHALLWEGO İLE CRUISE TURLARI

Dünya’yı denizden keşfetmenin en kolay yolu: Cruise turları…

“ShallWego Cruise” ile ShallWeGo acenteleri Dünya çapında tüm cruise gemilerini ve cruise rotalarını müşterilerine sunabiliyor.

Cruise seyahatleri alanında ShallWeGo ile çalışan acentalar, gerek tur gerekse sadece kabin satışı yapabilecek ve gemi seyahatleri ile ilgili her konuda ShallWeGo’nun uzman ekibinden destek alabilecek.