En havalı caddenin kahvecisi: Blum Coffee House

Last Updated on 10 Ekim 2022 by Turizm Günlüğü

Yeni nesil lezzetleri, yenilikçi reçetelerle buluşturan Blum Coffee House, dünyanın en havalı caddesinde sevilen tatları sıra dışı yerel ve küresel lezzetlerle bir araya getiriyor. 

Kent rehberi ve kentsel yaşam dergisi 2022 yılının ‘Dünyanın En Havalı Caddelerini’ seçti. Dünya genelinde 20 bin kişinin yaptığı oylamada Beşiktaş’ta bulunan Süleyman Seba Caddesi, 27’inci sıradan listeye girerek En Havalı Caddeleri’nden biri oldu. Dünya’nın en havalı caddesinde bulunan Blum Coffee House ise eşsiz reçeteleriyle bir lezzet durağına dönüşüyor.  Misafirlerini tadı damaklarında kalacak benzersiz bir deneyime davet ediyor.

Her daim güncellenen reçeteler

Blum Coffee House’un birbirinden farklı lezzetleri, Süleyman Seba Caddesi’ndeki kafe konseptli mağazasında farklı bir deneyim yaşamak isteyenleri bekliyor. Güncellenen menüsünde; Antep fıstığı kremalı Belçika çikolatalı  ‘Blummy brownie’, Tahin ve badem dolgulu Belçika çikolatalı hurma ile yöresel lezzet Antep fıstığının eklenmesiyle yeniden yorumlanan ‘Antep Fıstıklı Basque Cheesecake’  bulunuyor.

Yiyecek ve içecekte yeni bir trend

Blum Coffee House, evrensel standartlardaki hizmet yaklaşımıyla üçüncü dalga kahve sektöründe organik, yüzde 100 doğal, taze ve lezzetli yiyecek ve içecekleri sunarak yeni bir trend yaratıyor. En iyi kalitedeki kahveleri en yeni ve lezzeti maksime edecek demleme yöntemleri ile sunuyor. Blum’da, lezzetli olduğu kadar sağlıklı ve mümkün olduğu ölçüde organik yiyeceklere öncelik veriliyor. Şekersiz, glutensiz ve vegan beslenenler için de alternatif ürünleriyle her ihtiyaca sesleniliyor.