FUN&SUN acentaları Antalya’da buluştu

FUN&SUN acentaları Antalya’da buluştu
FUN&SUN Travel’dan “New Year in the City” etkinliği

Last Updated on 22 Aralık 2022 by Turizm Günlüğü

Rusya ve BDT pazarında faaliyet gösteren tur operatörü FUN&SUN Travel, 15 – 19 Aralık 2022 tarihlerinde satış acenteleri için Antalya’da “New Year in the City” adında önemli bir etkinlik düzenledi.   FUN&SUN acentaları Antalya’da buluştu

Rusya merkezli tur operatörü FUN&SUN Travel, 15 – 19 Aralık 2022 tarihleri arasında satış acenteleri için Antalya’da “New Year in the City” adında önemli bir etkinlik düzenledi.

Nirvana Cosmopolitan Hotel’de ağırlanan katılımcılar arasında tur operatörün satış lideri acentelerin temsilcileri yer aldı. Rusya’nın dört bir yanından yaklaşık 250 acente, kış aylarında Antalya’da tatil fırsatını değerlendirdi ve 2023 yaz sezonu için Türk otelcilerle bağlantılarını geliştirdiler.

Etkinlik sırasında FUN & SUN Travel, otelciler ve acentelerin katıldığı kapsamlı bir workshop düzenledi.                      FUN&SUN acentaları Antalya’da buluştu

WORKSHOP İLE 2023 SEZONUNA HAZIRLIK YAPILDI

Bu workshop, tur operatörün alt acentelerinin otel temsilcileriyle iletişim kurmaları, fikir alışverişinde bulunmaları ve geçmiş sezonu değerlendirip 2023 yaz sezonu için yenilikler üretmelerine fırsat sundu. Katılan acente ve otel yöneticileri bu etkinliğin çok faydalı geçtiğini belirttiler.

ERKEN REZERVASYON DÖNEMİ BAŞLADI

FUN&SUN Travel, erken rezervasyon dönemini şimdiden aktif bir şekilde başlattı.

CEO VLADIMIR RUBTSOV’DAN DEĞERLENDİRME

FUN&SUN Travel CEO’su Vladimir Rubtsov, medya temsilcileriyle görüşürken bu sene erken rezervasyon dinamiğinin pandemiden önceki oranı yakalayıp geçen seneye göre 2.5 kat artış gösterdiğinin altını çizdi.

OĞUZ ERGÜL: OCAK AYINDA TALEBİN DAHA DA YÜKSEK OLACAĞINDAN EMİNİZ

Seyahat acentelerine ve otel yetkililerine konuşma yapan FUN&SUN Travel Türkiye Genel Müdürü Oğuz Ergül, erken rezervasyonun misafirlerin istediği otelde, istediği tarihlerde ve daha cazip fiyatlarla tatil yapma fırsatını sunduğunu belirtip turistlere tatil rezervasyonlarını ertelememe çağrısında bulundu.

Oğuz Ergül, gelecek yaz sezonunda Avrupa pazarının da aktif olacağına ve bu nedenle tatillerini önceden ayarlayanların en iyi konaklama seçeneklerinden faydalanabileceğine dikkat çekti.

FUN&SUN TRAVEL 2023 YILI İÇİN TÜRKİYE HEDEFİNİ AÇIKLADI

Düzenlenen konferans kapsamında tur operatörlerinin üst düzey yöneticileri, 2023 yılı planlarını da paylaştılar. FUN&SUN Travel, 2.5 milyondan fazla turisti tatile göndermeyi planlıyor – bunlardan 1 milyon kişi Türkiye’ye gelecek.

Golden Awards Yeni Yıl Gala Yemeği, Kilit Hospitality Group’un yeni projesi olan Cosmos Theatre’da 18 Aralık’ta düzenlendi. Gastro Theatre resmi olarak 1 Mayıs’ta kapılarını açacak olmasına rağmen, Сosmos Theatre tur operatörünün temsilcilerini memnuniyetle ağırladı ve misafirperver bir ev sahipliği gerçekleştirdi.

2022 yılında FUN&SUN Travel’in müşterilerinin %46’sı tatil için Türkiye’yi tercih ederken; Türkiye, Rus tur operatörünün en popüler destinasyonu olmaya devam ediyor.