Otel Restoranları Haberleri Temmuz-Ağustos’23

En iyi restoranlar
RISUS Park Restaurant Artvin / 2023 Temmuz-Ağustos Aylarında En Çok Öne Çıkan Oteller / Otel Restoranları Haberleri

Last Updated on 7 Ağustos 2023 by Turizm Günlüğü

Farklı lezzetler arayışında olanları muhteşem bir gastronomi listesi bekliyor. Türkiye’nin ve özellikle İstanbul’un bu öne çıkan ünlü şef lezzetlerini ve yeni adreslerini keşfetmek isteyeceksiniz. İşte Temmuz ve Ağustos 2023 aylarında en çok öne çıkan otel restoranları haberleri… Bu özel derlemeyi sakın kaçırmayın! En iyi restoranlar.

Okuma önerisi: Otel Haberleri Temmuz 2023

Sokak Lezzetleri Hilton Istanbul Bomonti’de

Hilton Istanbul Bomonti / 2023 Temmuz-Ağustos Aylarında En Çok Öne Çıkan Oteller / Otel Restoranları Haberleri

Hilton Istanbul Bomonti, The Globe Restaurant’ta ağustos ayında sokak lezzeti konseptiyle yeme içme şöleni düzenliyor. Her haftaya özel farklı menülerle misafirler sokak lezzetlerini ay boyunca gurme şeflerin ellerinden deneyimleyecekler.

Marmo Burger & Drink: Sokak Lezzetlerinin Yeni Adresi

Wish More Hotel Şişli / Marmo Burger & Drink – 2023 Temmuz-Ağustos Aylarında En Çok Öne Çıkan Oteller / Otel Restoranları Haberleri

Şef Muhittin Kabasakal’ın imzasını taşıyan ve özenle seçilmiş malzemelerle hazırlanan reçeteleriyle Marmo Burger & Drink, özenle mayalanan hamburger ekmeği, enfes sos ve el yapımı salatalık turşuların tatlandırdığı menüsüyle Wish More Hotel Şişli’de misafirlerini ağırlıyor. Marmo, haftanın her günü 11:00-23:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Türkiye’nin En Kuzeyi Artvin’de Lezzet Durağı: RISUS Park Restaurant

En iyi restoranlar
RISUS Park Restaurant Artvin / 2023 Temmuz-Ağustos Aylarında En Çok Öne Çıkan Oteller / Otel Restoranları Haberleri

Kuzeyin Lezzeti mottosuyla Premium restoran hizmeti veren RISUS Park Restaurant’ta eşsiz gün batımı manzarasıyla yerel lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu edenler yemek esnasında Karadeniz dalgalarının sesine ya da her akşam farklı bir grubun icra ettiği müziğin ritmine kendini bırakabilir. En iyi restoranlar.

Toro Latin Gastro Bar’da Pan Latin ve Asya Mutfağının Özel Lezzetleri

En iyi restoranlar
Six Senses Kocataş Mansion İstanbul / Toro Latin Gastro Bar – 2023 Temmuz-Ağustos Aylarında En Çok Öne Çıkan Oteller / Otel Restoranları Haberleri

Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul’un bünyesinde yer alan dünyaca ünlü ödüllü şef Richard Sandoval’ın restoranı Toro Latin Gastro Bar, Pan Latin ve Asya mutfağının özel lezzetleri, göz kamaştıran İstanbul Boğazı manzarası ve eşsiz ambiyansı ile misafirlerine unutulmaz bir deneyim vadediyor. En iyi restoranlar.

Mandarin Oriental, Bodrum’da Müzik ve Lezzet Dolu Akşamlar

En iyi restoranlar
Mandarin Oriental, Bodrum / Pool Restaurant – 2023 Temmuz-Ağustos Aylarında En Çok Öne Çıkan Oteller / Otel Restoranları Haberleri

Mandarin Oriental, Bodrum, sezon boyunca canlı müzik ve barbekü geceleri düzenliyor. Her salı ve cuma Mandarin Bar’ın eşsiz manzarasına karşı 21:00 – 23:30 arası sevilen müzisyen Aymila Taşçı sahne alırken, her çarşamba ve cumartesi ise ünlü müzisyen Sinan Erkoç Pool Bar’da 20:00 – 22:00 saatleri arasında sevenleri ile buluşuyor. Müzik keyfine lezzeti de ekleyen Mandarin Oriental, Bodrum, Pool Restaurant’da barbekü sevenleri her çarşamba ve cumartesi çok özel bir meze seçkisi ile birlikte 19:30-21:30 arasında ağırlıyor.

İstanbul’un Lezzet ve Eğlence Noktası: 16 Roof

En iyi restoranlar
Swissôtel 16 Roof Restoran & Bar / 2023 Temmuz-Ağustos Aylarında En Çok Öne Çıkan Oteller / Otel Restoranları Haberleri

İstanbul’un ve boğaz manzarasının tadını çıkarabilmenin en iyi adreslerinden biri olan Swissôtel 16 Roof Restoran & Bar; şehirde yaza ayrı bir bakış açısı kazandırırken gastronomi deneyimi yaşatan özel lezzetleri ve kokteylleriyle şehrin en gözde buluşma noktası oluyor. En iyi restoranlar.

Şehrin Kalbinde İtalyan Lezzetlerine Yolculuk: Qarivo Pizza & Pasta

Wish More Hotel Şişli / Qarivo Pizza & Pasta Restoran – 2023 Temmuz-Ağustos Aylarında En Çok Öne Çıkan Oteller / Otel Restoranları Haberleri

Wish More Hotel Şişli’nin çatısı altında İstanbul’un yeni gözde restoranı Qarivo Pizza & Pasta, İtalyan mutfağının sıcaklığını ve zenginliğini yaşamak isteyen konuklarını davet ediyor. El yapımı pizza ve makarnalar, Executive Şef Muhittin Kabasakal’ın titizlikle seçtiği malzemelerle hazırlanarak ağızda eriyen lezzetlere dönüşüyor.