Sonbahar Seyahatleri İçin En İdeal Parçalar

NetWork 2023-2024 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Last Updated on 11 Eylül 2023 by Turizm Günlüğü

2023-2024 Sonbahar/Kış koleksiyonunda modada minimalizmin gücünü hissettiren NetWork, şehirli ve dinamik kesimin stil kodlarını hibrit stile uygun bir şekilde bir araya getiriyor.

En Çekici Parça: Deri

Deriler sezonun en çekici parçaları arasında kendini net bir şekilde gösteriyor. Taba, siyah ve zümrüt yeşili renkleriyle de keskin bir görünüme sahip. Deri tasarımların yanı sıra, trençkot, mont, ceket ve pantolonlar ile farklı kombinleri gündüzden geceye taşımanıza olanak sağlıyor.

NetWork 2023-2024 Sonbahar/Kış Koleksiyonu – Deri Parçalar

Beyazın Gücü

Belli ki, bu yıl baştan ayağa beyaza bürünmenin yalın çekiciliğine karşı durmak çok mümkün olmayacak. Yeni sezonda yer alan ceket- pantolon beyaz takımlar, yanı sıra gömlek ve trikolar, adeta beyazı sezona damgasını vuran renk ilan ediyor.

NetWork 2023-2024 Sonbahar/Kış Koleksiyonu – Beyaz Parçalar

Öne Çıkanlar

NetWork’ün, yeni sezonunda öne çıkardığı taş rengi, gabardin takımlar, takımları farklı kombinlemeye uygun bomber montlar, oversize desenli gömlekler, desenli etek ve bluzlarla ön plana çıkıyor. Eteklerin miniden midiye, özgürlükçü ve özgüveni yüksek ruhu ise kadınların cesur stilini şehre dönüşte öne çıkarıyor.

NetWork 2023-2024 Sonbahar/Kış Koleksiyonu – Öne Çıkan Parçalar

Gündüzden Geceye: Lacivert ve Kobalt

Bordonun yanı sıra son yılların en vazgeçilmez renkleri lacivert ve kobalt rengi de gündüzden geceye kullanılabilecek tasarımlarla gardıroplardaki yerini alıyor.

NetWork 2023-2024 Sonbahar/Kış Koleksiyonu – Lacivert kombinler

Her Stilin Tamamlayıcısı Aksesuarlar

Aksesuarlar; bu sezonda modern formlarda karşımıza çıkıyor. İpek dokuların şık şapkaların yanı sıra, kolye, küpe, bilezik ve yüzükler de minimalist tavrınızı iddialı bir şekilde yansıtmanıza olanak sağlıyor.

Ayakta Sezonun Gözdeleri

Mevsim geçişinde, elbiseler ve şortlar ile en çok tercih edilen kısa deri ve süet botlar sezonun gözdeleri arasında yerini alıyor. Topuklu loaferlar ofis stilinizi tamamlarken, deri sneakerlar ise günün her anında konfor ve şıklığı bir arada sunuyor.