Swissôtel’in Türkiye’deki Yeni Oteli İçin İmzalar Atıldı

Swissôtel Antalya Kalkan imza töreni

Last Updated on 29 Eylül 2023 by Turizm Günlüğü

Accor ve Fenix Şirketler Grubu Türkiye’nin etkileyici koylarına Swissôtel Antalya Kalkan’ı getirmek için ortaklığını duyurdu. Swissôtel Antalya Kalkan, 2025 yılında kapılarını açacak.  Swissôtel’in Türkiye’deki Yeni Oteli

Dünyanın önde gelen konaklama gruplarından Accor, Türkiye genelindeki varlığını, daha da güçlendirmek için Fenix Şirketler Grubu ile ortaklığını duyurdu.

2025 yılında açılması planlanan Swissôtel Antalya Kalkan, ikonik Swissôtel Hotels & Resorts markasını Türkiye’nin muhteşem koylarına taşıyacak. Kalkan koylarında ayrıcalıklı bir konumda yer alan Swissôtel Antalya Kalkan, dinlendirici panoramik manzarasının yanı sıra, huzurun özünü ve yüksek konfor duygusunu yakalayan otel alanlarıyla, mükemmel uyum sağlayan özel bir plaj alanı da sunacak.

EYÜP MAVİ: İŞ BİRLİĞİMİZ ŞİRKETİMİZİN BÜYÜMESİNDE BİR DÖNÜM NOKTASIDIR

İmza töreninde Fenix Şirketler Grubu Grup Başkanı Eyüp Mavi şunları söyledi: “Accor ile olan iş birliğimiz şirketimizin büyümesinde bir dönüm noktasıdır. Swissôtel markasını Türkiye’nin doğal güzelliklerini sergileyen bir lokasyona getirmek için birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz. Bu ortaklık, Fenix’in uzmanlığından ve Accor’un küresel itibarından yararlanarak Akdeniz bölgesindeki konukseverlik ortamını yükselten, heyecan verici bir girişimi temsil ediyor.”

PAUL STEVENS: ZENGİNLEŞTİRİCİ DENEYİMLER ARAYAN GEZGİNLER İÇİN ÖNCÜ OLACAĞINA İNANIYORUZ

Accor Premium, Orta ölçekli ve Ekonomi Bölümü Orta Doğu, Afrika ve Türkiye COO’su Paul Stevens; “Swissôtel Antalya Kalkan projesini hayata geçirmek için Fenix Şirketler Grubu ile ortaklık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Kalkan’ın nefes kesen koylarında, büyüleyici konumu ve sunacağı olağanüstü olanaklarla bu tesisin, iyi bir yaşam ve zenginleştirici deneyimler arayan gezginler için öncü olacağına inanıyoruz.” dedi.

245 ODA KAPASİTESİYLE HİZMET VERECEK

Proje, toplam 39.615 m2’lik geniş alanı ile Swissôtel Antalya Kalkan’ı, Swissôtel markası için dikkat çekici bir otel haline getiriyor. Swissôtel Antalya Kalkan’da 245 şık ve ferah oda, üç seçkin restoran yer alacak. Otelde iki bar, özel plaj, açık yüzme havuzu ve 900 m2’lik fitness ve spa tesisi de misafirlerle buluşacak.  Swissôtel’in Türkiye’deki Yeni Oteli

Rahatlama ve sağlıklı yaşam arayanlar için Swissôtel Antalya Kalkan, fitness merkezi, güzellik salonu, yoga stüdyosu, sauna, buhar odası, Türk hamamı gibi son teknoloji olanaklarla donatılmış 900 m2lik geniş bir fitness ve spa tesisini de misafirlerine sunacak.