ALTAV’a yeniden başkan oldu

Adem Murat Yücel ve Mehmet Dahaoğlu

Last Updated on 9 Kasım 2017 by Turizm Günlüğü

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Seçimli Genel Kurulu yapıldı. ALTAV Genel başkanlık koltuğuna yeniden Adem Murat Yücel oturdu.

Alanya Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kurulda Alanya Belediye Başkanı olan önceki dönem Vakıf Başkanı Adem Murat Yücel, yeniden başkanlığa seçildi.

Vakfın 2016 yılı bütçesi 478 bin TL olarak açıklanırken 2017 tahmini bütçesi ise 465 bin TL olarak duyuruldu. Yeni yönetim listesinde ise şu kurum ve kişiler yer aldı:

“Adem Murat Yücel, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD), Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO), Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC), Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Alanya Şoförler Odası, Alanya Otelciler ve Pansiyoncular Odası, Alanya Kent Konseyi, Alanya Sanayici ve İşadamları Derneği, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi (HEP), Alaattin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ), Alanya Sağlık Turizmi Derneği (ALSTUD), Alanya Kültür ve Turizm Sanat Vakfı (ALSAV), Mehmet Dahaoğlu, Gürol Birgen, Şükrü Cimrin, Elvan Güneş, Kasımoğlu Kerim Yılmaz, Mehmet Kural, Kemal Kahya ve Yakup Uslu.”

“BELLİ Kİ ÇOK EMEK VERİLMİŞ”

Programın genel değerlendirmesini yapan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adına katılan ve aynı zamanda Antalya Tanıtım Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi olan İbrahim Evrim, “Yapılan çalışmaların sunumu, yüksek lisans eğitim programına benziyor. Belli ki iki yıl boyunca çok emek verilmiş. ALTAV’dan öğrenilecek çok şey var” dedi.

Programın sonunda Alanya tanıtımına katkı sağlayan kişi ve kurumlara plaket verildi.