Online Rezervasyon’da yeni bir isim daha

Tatilemerhaba.com Genel Müdürü Cenk Erözer

Uygun tatil konseptiyle adından söz ettiren online rezervasyon sitesi tatilemerhaba.com, “tatile gitmenin akıllı yolu” mottosuyla kullanıcılarına hizmet vermeye başladı.

Yazılım sektörünün önde gelen isimlerinin uzmanlığıyla kurulan tatilemerhaba.com’un Genel Müdürü Cenk Erözer, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda en iyi fiyatı ayrıcalıklı ödeme seçenekleriyle sunduklarını söyledi.

Sitenin kuruluş sürecini anlatan tatilemerhaba.com Genel Müdürü Cenk Erözer, şöyle konuştu:

“Yıllardır yazılım sektöründe elde ettiğimiz üst düzey tecrübe ve teknik altyapımızı, turizm sektörünün önde gelen uzman ekipleriyle birleştirerek tatilemerhaba.com’u işin uzmanı bir acente haline getirdik. Online rezervasyon sitemiz, tamamen müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri öngörülerek hazırlandı. Sorgulama aşamasından satın alma aşamasına kadar geçen sürecin, hızlı, doğru, güvenilir bir şekilde çalışması için gerekli tüm altyapı eksiksiz olarak tesis edildi. Sitemizi inceleyen kullanıcılarımız bugüne kadar tam da aradıkları hizmeti bulduklarını ifade ediyorlar. Artık tatile gitmenin akıllı yolu tatilemerhaba.com’dan geçiyor.”

TATİL ALIŞKANLIĞI YARATMAK İSTİYOR

Tatil araştırma ya da satın alma sürecinde kullanıcılarına her sorunun yanıtını bulabildikleri akıllı bir sistemle kaliteli ve uygun fiyatlı alternatifler sunan tatilemerhaba.com, Türkiye’de tatil alışkanlığı yaratarak ülke turizmini de geliştirmeyi hedefliyor.

Sitenin sunduğu hizmetler arasında; yurt içi yaz ve kış otelleri, farklı fiyat seçenekleriyle yurt dışı oteller ve turlar, yurt içi kültür turları, uygun fiyatlı uçak bileti ve araç kiralama hizmetleri bulunuyor.