Rixos’un spor salonları World Class’a emanet

Rixos Hotels, bünyesinde bulunan spor salonlarının düzenlenmesi için Rusya’nın en önemli fitness spor kulübü zinciri olan World Class ile anlaşma imzaladı.

World Class, önümüzdeki üç yıl boyunca Rixos Hotels zinciri içerisinde yer alan spor salonlarını yeniden biçimlendirecek ve antrenörlere eğitim verecek.

Yapılan anlaşma doğrultusunda fitness personeli ile ilgili fonksiyonel eğitim, su programları, çocuk fitness, kişisel antrenman ve modern fitness ile ilgili alanlarda Rixos Hotels personeline eğitim verilecek.

İlk basamağının Rixos Sungate’te gerçekleştirileceği projede her yıl Rixos otellerinde en iyi eğitmenlerin katılımıyla World Class fitness haftaları gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Olga Sloutsker ve Akif Tamince

DÜNYA STANDARTLARINDA OLACAK

Yapılan anlaşma ile ilgili görüşlerini belirten Rixos Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Akif Tamince, “World Class ile gerçekleştireceğimiz işbirliği, bizim otellerimizin sunduğu fitness ve spor hizmetlerini bir üst seviyeye taşımamıza yardımcı olacak.

Bu ortaklık, konuklarımızın tüm otellerimizde Rixos’un sağlıklı tatil konseptine paralel olarak dünya standartlarında spor yapmasını sağlayacak. Rixos Hotels olarak her zaman yüksek kalitedeki hizmet anlayışımızı, yenilikçi yaklaşımımız ve gerçekleştirdiğimiz marka işbirlikleriyle farklılaştırmayı hedefliyoruz” dedi.

“YENİ STRATEJİK ORTAĞIMIZDAN MUTLUYUZ”

Rusya Fitness Grubu Genel Müdürü Nikolay Pryanishnikov ise “Premium hizmetler pazarında global bir oyuncu olan Rixos Hotels gibi yeni bir stratejik ortak bulmaktan dolayı mutluyuz. Dünya standartlarındaki gelişmiş teknolojilerimiz ve inovasyonlarımız, en yüksek fayda ile tatillerinin keyfini sürecek ve tatilde bile spor programlarına devam edecek olan tüm Rixos konuklarına harika bir deneyim sağlayacak” dedi.